free templates joomla

Fight Nights The Battle of Moscow 11: Vladymir Mineev z pasem WAKO-Pro! Wyniki!

Fight NightsW sobotę 20-go marca w stolicy Rosji, Moskwie, odbyła się kolejna gala grupy Fight Nights "The Battle of Moscow 11". Podczas imprezy dominowały walki MMA, ale nie zabrakło także pojedynków na zasadach K-1. Właśnie głównej walce wieczoru kickboxer Władimir Miniejew pokonał na punkty reprezentującego Holandię Redouana Cairo i zdobył tytuł mistrza świata organizacji WAKO-Pro w kategorii ciężśkiej. W najważniejszym pojedynku MMA na gali świetny zawodnik wagi muszej Ali Bagautinow (10-2) znokautował Japończyka Seiji Ozuka (13-11-7).

Po raz trzeci w organizacji Fight Nights wystąpił weteran M-1 Global, Szamil Zawurow (21-2-1), który tym razem zdemolował niezłego Brazylijczyka Eduardo Pachu (10-7) z teamu Nogueira. To ważne zwycięstwo "Championa" i ulubieńca dagestańskiej społeczności, bowiem 21-go czerwca na kolejnej gali Fight Nights zakontraktowano mu już walkę z Yasubeyem Enomoto ze Szwajcarii. Historia ich pojedynków to wygrana Zawurowa i upokarzająca przegrana na M-1 Challenge 30 przez poddanie w piątej rundzie.

Ciekawostką jest trzeci występ w MMA znanego zawodnika Muay Thai i K-1 Ramazana Ramazanowa (2-1). Dagestński góral po twardym pojedynku wygrał z doświadczonym Włochem znanym z KSW Michele Verginelli (18-11) nazywanym "Iron Mike". Także na tej gali wystąpił pokonany przez Szymona Bajora Nikołaj Danilow (2-3) z Białorusi. Tym razem musiał ulec silnemu Konstantinowi Jerochinowi (2-1) z Rosji.

Komplet wyników:

MMA 60 kg: Asker Baragunov (Rosja) vs Marcelo Costa (Brazylia) - Remis
K-1 93 kg: Alexey Papin (Rosja) pokonał Andreya Gerasimchuka (Białoruś) przez decyzję
MMA 93 kg: Charles Andrade (Brazylia) pokonał Abdul-Karima Edilova (Rosja) przez poddanie (duszenie gilotynowe) 1 rundzie (0:58 min)
MMA 84 kg: Ramazan Ramazanov (Rosja) pokonał Michelle Verginelli (Włochy) przez decyzję 3-0
MMA 70 kg: Murad Machaev (Rosja) pokonał Andriusa Hobaldo (Brazylia) przez KO w 1 rundzie (2:44 min)
MMA 93 kg: Konstantin Erokhin (Rosja) pokonał Nikolaya Danilova (Białoruś) przez KO w 1 rundzie (4:43 min)
MMA 70 kg: Shamil Zavurov (Rosja) pokonał Eduardo Pachu (Brazylia) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie (3:24 min)
MMA 57 kg: Ali Bagautinov (Rosja) pokonał Seiji Ozuka (Japonia) przez TKO (uderzenia) w pierwszej rundzie (0:25 min)

Walka o tytuł Mistrza Świata WAKO-Pro
K-1 93 kg: Vladymir Mineev (Rosja) pokonał Redouana Cairo (Holandia) przez decyzję 3-0