free templates joomla

Shinya Aoki vs Kron Gracie w walce wieczoru na Metamoris Pro 2!

Metamoris ProOrganizatorzy gali Metamoris podali pełną kartę walk na swój drugi event, który odbędzie się 9-ego czerwca w Los Angeles. Wszystkie walki rozgrywane podczas gali odbędą się na zasadach no gi w przeciwieństwie do poprzedniego eventu. Pojedynkiem wieczoru ma być starcie Krona Gracie z Gracie Humaita z mistrzem Drem i One FC w wadze lekkiej, Shinyą Aokim.

Dla trenującego w Evolve MMA Japończyka będzie to powrót do startów w grapplingu. Specjalista od BJJ w 2005 roku wystartował w elitarnym turnieju ADCC, na którym przegrał przez dźwignię na kostkę, taktarova, z Rogerem Gracie. Kron jest znany wszystkim entuzjastom sportów chwytanych. Na pierwszym Metamoris poddał dźwignią na łokieć Otavio Sousę.

W innym ciekawym pojedynku mistrz ADCC, Braulio Estima zmierzy się z jednym z najlepszych zawodników walczących w kimonach, Rodolfo Vieirą. W pojedynku bez gi zdecydowanym faworytem tej walki wydaje się być Estima.

Finalista 10-ego sezonu TUFa, Brendan Schaub stanie do walki ze specjalistą od tornado guard, zawodnikiem The Avengers, Roberto 'Cyborgiem' Abreu. W tej walce faworytem zdecydowanie będzie Abreu i jeśli nie wygra pojedynku, to będzie to ogromne zaskoczenie. Brazylijczyk na ADCC 2009 zdobył srebrny medal, co jest najlepszą rekomendacją jego umiejętności.

Najciekawiej zapowiada się bój Andre Galvao z Rafaelem Lovato jr. Całkowicie odmienne style zawodników dają nadzieję na kapitalne widowisko z udziałem wspomnianej dwójki. Obydwaj walczyli już na Metamoris: Galvao zremisował z Ryronem Gracie, a Lovato poddał kimurą Kyrona Gracie.

Walką kobiet będzie pojedynek córki słynnego Wellingtona 'Megatona' Diasa, MacKenzie Dern z reprezentującą CheckMat mistrzynią świata BJJ, Michelle Nicolini. Faworytką wydaje się być podopieczna Roberta Drysdale ze względu na jej dotychczasowe osiągnięcia.

Ostatnią ogłoszoną walką jest pojedynek pomiędzy dwoma Amerykanami. Naprzeciw siebie staną: reprezentujący Pargon BJJ, Bill Cooper i specjalista od skrętówek i innych dźwigni na nogi, Ryan Hall.