free templates joomla

Zaproszenie na PLMMA 14 Extra w Legionowie!

PLMMA 14 ExtraJuż w piątek 19-go kwietnia gościnna hala Arena Legionowo w podwarszawskim Legionowie, gościć będzie zawodników walczących w Mieszanych Sztukach Walki. Profesjonalna Liga MMA, która jest organizatorem gali PLMMA 14 Extra zaplanowała osiem zawodowych pojedynków w formule MMA. Będzie to okazja dla kibiców by zobaczyć prawdziwe MMA w wykonaniu coraz bardziej rozpoznawalnych młodych zawodników, którzy wkrótce mogą decydować o obliczu tego sportu w naszym kraju.

Profesjonalna Liga MMA nazywana w skrócie PLMMA to autentyczna kuźnia młodych talentów i możliwość zdobycia doświadczenia przez nich. To powoduje, że są to szalenie emocjonujące pojedynki. W całość wkomponowuje się świetna oprawa gal PLMMA, co daje widzom komfort i poczucie uczestnictwa w świetnym wydarzeniu. Nie powinno zatem dziwić, iż całość pokazywać będzie także stacja Orange sport.

Większość z walczących akurat na tej imprezie to zawodnicy, którzy już wywalczyli sobie możliwość udziału na tej wyjątkowej gali nazwanej zresztą "Extra". W najważniejszej walce wieczoru zobaczymy Michał Szulińskiego (7-2-1) z olsztyńskiego Arrachiona i reprezentującego Okniński Team, Mateusza Pogudza (4-2). Olsztynianin to partner klubowy słynnego Mameda Khalidova walczącego dla KSW. Pogudz to z kolei autentyczna gwiazda Profesjonalnej Ligi MMA, zawodnik niezwykle ambitny i waleczny.

Warto zwrócić także uwagę na pojedynek w wadze półciężkiej jaki poprzedzi walkę wieczoru. Ważący po 93 kg, Maciej Browarski (8-3) i Michał Gutowski (5-2) to czołowi zawodnicy tej kategorii w Polsce. Gutowski ma nawet na koncie udane występy zagraniczne. Z miejscowych zawodników wystąpi Marcin Ochtabiński (0-1) z Nowego Dworu i debiutujący w MMA kickboxer Łukasz Bieńkowski (0-0) z LKSW Tajfun Legionowo.

Polecamy zapoznanie się z kartą walk a także zapraszamy chętnych do zakupu biletów.
Gala rozpoczyna się od godziny 19.00
w hali Fitness Club Arena Legionowo przy ulicy Bolesława Chrobrego 50 B. Bilety będą do nabycia w kasie także w dniu gali.

Walka wieczoru
84 kg: Michał Szuliński (7-2-1) vs Mateusz Pogudz (4-2)

Superfight
93 kg: Maciej Browarski (8-3) vs Michał Gutowski (5-2)
87 kg: Klemens Ewald (0-0) vs Łukasz Bieńkowski (0-0)
84 kg: Kamil Szymuszowski (7-3) vs. Andrzej Grzebyk (4-1)
77 kg: Mateusz Czarnowski (0-1) vs. Marcin Ochtabiński (0-1)
70 kg: Paweł Żygliński (1-1) vs Marian Ziółkowski (5-1-1)
66 kg: Jacek Wojnicki (2-0) vs Kamil Łebkowski (5-3)

Więcej informacji na stronie : http://www.mma-legionowo.pl/
Bilety do kupienia: http://www.mma-legionowo.zissb.pl/

źródło: organizator