free templates joomla

Marloes Coenen vs. Cristiane Santos walką wieczoru na INVICTA FC6!

Marloes CoenenOstatnio pojawiały się informacje jakoby mistrzyni Invicta FC w wadze piórkowej Marloes Coenen (21-5 MMA) w kolejnej obronie tytułu mistrzowskiego zmierzy się z Cristiane "Cyborg" Santos (11-1 MMA).
Włodarze organizacji Invicta FC potwierdzili tą wiadomość oficjalnie. Walka Santos vs. Coenen będzie walką wieczoru na gali Invicta FC 6. Data gali nie jest jeszcze ostatecznie ustalona, ale najprawdopodobniej będzie to koniec czerwca lub początek lipca 2013. Rozmowy co do miejsca wciąż trwają, ale w najbliższych dniach powinniśmy poznać te informacje.

Obie zawodniczki stoczyły już pojedynek w styczniu 2010 roku. Wówczas Santos pokonała Marloes Coenen przez TKO w trzeciej rundzie, broniąc po raz pierwszy pasa Strikeforce w wadze piórkowej.

"Cyborg" w zeszły weekend powróciła w świetnym stylu do oktagonu. Podczas gali Invicta 5 znokautowała Fionę Muxlow w pierwszej rundzie pojedynku. Była to dla niej pierwsza walka od 16-stu miesięcy. Absencja wynikała z dyskwalifikacji po stosowaniu niedozwolonych środków. Później w związku z przepychankami z UFC została relegowana z organizacji.

Marloes Coenen po porażce z Santos przeniosła się do kategorii koguciej. Już w pierwszej walce poddała Sarę Kaufman zdobywając pas Strikeforce. Następnie obroniła go w walce z Liz Carmouche. W walce z Mieshą Tate została poddana w czwartej rundzie i utraciła wcześniej zdobyty tytuł. W 2012 roku zadebiutowała w organizacji Invicta FC. W pierwszej walce przez decyzję pokonała Romy Ruyssen. W swoim ostatnim pojedynku w ramach gali Dream 18 pokonała Muxlow przez poddanie.

Czy jest na tyle zdeterminowana i posiada wystarczające umiejętności, aby z powodzeniem rywalizować z Santos?
Wszystko w jej nogach i rękach, a przede wszystkim w głowie, od której najwięcej zależy na tak wysokim poziomie MMA.