free templates joomla

Melvin Guillard znalazł nowy klub!

Melvin Gullard Zawodnik UFC w wadze lekkiej, Melvin Guillard poinformował, że udało mu się znaleźć nowy klub po tym jak odszedł z Blackzilians, aby ponownie zasilić szeregi teamu Jacksona.
"Nie będę dłużej zawodnikiem BZ. Wracam do klubu Jacksona, gdzie zaczynałem." Taka informacja pojawiła się na profilu zawodnika na Twitterze.

Obóz Jackson-Winkeljohn nie wyraził jednak chęci na ponowne przyjęcie Guillarda. W związku z tym Melvin będzie zawodnikiem Grudge Training Center, który mieści się w Kolorado.

"Jestem po pierwszym treningu w Grudge Center. Przemyślałem wszystkie za i przeciw i twierdzę, że jest to dobra decyzja. Mam nadzieję, że odbuduje swoją pozycję i uda mi się odzyskać to co straciłem."

Podczas transmisji programu UFC Tonight spytano Rashada Evansa, byłego mistrza UFC i zawodnika Blackzilians, o jego byłego kolegę klubowego, Melvina Guillarda.

“Twierdzę, że Melvin powinien trenować tam, gdzie czuje się komfortowo. To jest jedno z najważniejszych kryteriów, którymi powinniśmy się kierować przy wyborze klubu. Melvin jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w UFC. Mam nadzieję, że odrodzi się na nowo i zobaczymy go w formie." - powiedział Rashad Evans.

Guillard zmierzy się z Maciem Danzigiem podczas UFC on FOX 8 , które odbędzie się 27 lipca 2013.