free templates joomla

Jon Jones - wywiad przed walką na UFC 159

Jon Jones Mistrz wagi półciężkiej, Jon Jones uważa, że Chael Sonnen jest jego najsłabszym przeciwnikiem do tej pory. Na UFC 159 chce pokonać Sonnena w spektakularnym stylu.
Polecamy krótki wywiad z Jonsem, którego udzielił przed najbliższą walką. Miłego czytania i oglądania!

Jon Jones:

Jak przestawić obraz mojego kolejnego przeciwnika? To jest sport i fani ciągle nas porównują. Fani na prawdę chcieli tego pojedynku. Piękne jest to, że Chael używa takiego języka, który zapada w pamięci.

Tak jak powiedział Muhammad Ali, najważniejszą rzeczą w walkach z takimi przeciwnikami jak Chael jest  wiara w swoje umiejętności i samego siebie. Nazwałbym go mistrzem bez pasa.
Chociaż jest świetnym zawodnikiem, potrafił dokonywać niesamowitych rzeczy, będąc poddawany odklepywał w ostatnich sekundach. Moim zdaniem nigdy nie został mistrzem, gdyż w najważniejszym momentach zabrakło mu wiary.
Robi wszystko, żeby dostać kolejną szansę na walkę o pas. Chcę rozwiązać sprawę szybko i spełnić kolejne marzenie. Jeśli Chael mnie obali będzie silniejszy. Pytanie jest tego typu, czy w ogóle uda mu się to zrobić. Cały czas domaga się walki o pas i dostanie ją. Będzie to prawdziwa dewastacja Chaela Sonnena.