free templates joomla

Cris Cyborg poznała nową rywalkę!

Cris CyborgUznawana za jedną z najlepszych zawodniczek MMA na świecie, Cristiane 'Cyborg' Santos (10-1) poznała nową rywalkę, z którą zmierzy się 5-ego kwietnia na gali Invicta FC 5 w Kansas City. W miejsce kontuzjowanej Ediane Gomez (10-2) wystąpi Fiona Muxlow (6-2).

Dla Santos będzie to powrót po zawieszeniu, jakie spotkało ją po walce z Hiroko Yamanaką, gdzie zawodniczka Chute Boxe została złapana na zażywaniu niedozwolonych środków dopingujących, a dokładniej winstrolu. Wcześniej rozniosła 10 rywalek w organizacjach: Storm Samurai, Elite XC i Strikeforce. Jej najcenniejszym zwycięstwem jest zmiażdżenie Giny Carano w czerwcu 2009-ego roku i zakończenie kariery jednej z najpiękniejszych zawodniczek MMA. Niedawno fiaskiem zakończyły się próby zorganizowania jej walki z Rondą Rousey o pas mistrzyni kobiet UFC w wadze koguciej.

Fiona Muxlow pochodzi z Australii, a można ją kojarzyć głównie z ostatniej gali Sylwestrowej, Dream 18. Wtedy to została poddana przez holenderską gwiazdę kobiecego MMA, Marloes Coenen. W swojej karierze wygrywała 8-osobowe turnieje MMA w Australii, gdzie stoczyła prawie wszystkie walki, poza wspomnianym pojedynkiem z Coenen, który przerwał jej serię trzech zwycięstw z rzędu.

Gala będzie po raz pierwszy w historii organizacji transmitowana w systemie Pay Per View. Subskrypcję będzie można wykupić przez internet, bo właśnie tam będzie można zobaczyć galę. Zdecydowanie wpływ na taką decyzję szefowej Invicta ma obecność w karcie walk Pani Santos, która musi pociągnąć ciężar promocji kobiecej organizacji MMA.