free templates joomla

UFC 159: Johnny Bedford vs. Erik Perez

Johnny BedfordJohny Bedford zmierzy się z Erikiem Perezem podczas gali UFC 159, która odbędzie się już 27 kwietnia 2013 w New Jersey. Bedford poinformował całą społeczność internetową za pośrednictwem Twittera, że kolejną walkę stoczy na gali, na której głównym pojedynkiem będzie starcie Jona Jonesa z Chaelem Sonnenem o pas UFC w wadze półciężkiej.

"Pora powiedzieć to oficjalnie. Będę walczyć 27 kwietnia na UFC 159 z Erikiem Perezem. Jesteśmy niepokonani w UFC, ale czas to zmienić."

Johny Bedford do UFC dostał się poprzez udział w 14-ej edycji programu telewizyjnego The Ultimate Fighter. W turnieju doszedł do półfinału, w którym przegrał z Johnem Dodsonem, późniejszym zwycięzcą całego programu i pretendentem do pasa UFC w wadze muszej.
Jest niepokonany od trzech pojedynków. W UFC wygrał z Louisem Gaudinotem na finałowej gali TUF 14 i z Marcosem Viniciusem na gali finałowej 16-go sezonu The Ultimate Fightera.

Erik Perez jest niepokonany od ośmiu walk. Pierwsze zwycięstwo w UFC było jednym z najdziwniejszych i najbardziej dyskutowanych po 15-ej gali TUF'a. Perez poddał Johna Alberta.
Sędzia, który przerwał pojedynek usłyszał od jego oponenta, że nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Jednakże później zawodnik protestował, że nie wyraził woli zakończenia walki posądzając arbitra o oszustwo.

W kolejnych walkach Perez wygrywał również przed czasem. Znokautował Kena Stone w 17 sekund na UFC 150, zanotował również wygraną przez TKO nad Byronem Bloodworthem na gali z numerem 155.