free templates joomla

Jens Pulver wystąpi w półfinale turnieju wagi koguciej na ONE FC 8: Kings and Champions!

ONE FC 8Pierwsza faza turnieju w wadze koguciej w organizacji ONE FC zostanie rozegrana podczas ósmej gali tej organizacji. Turniej rozpocznie się od fazy półfinałowej. Taka informacja została podana do publicznej wiadomości. Gala ONE FC 8 odbędzie się 5 kwietnia w Singapore Indoor Stadium w Kallang. Stadion może pomieścić maksymalnie 12 tysięcy widzów.

Walki jakie zobaczymy w turnieju wagi koguciej ONE FC to starcie byłego mistrza UFC w wadze lekkiej, Jensa Pulvera (27-17-1) z  Masakatsu Ueda (16-2-2), który większość kariery spędził w organizacji Shooto. W przedostatniej walce wystąpił również w organizacji Bellator FC, ale były mistrz Shooto w wadze piórkowej tego występu na pewno nie zaliczy do udanych. W ćwierćfinale turnieju wagi koguciej został pokonany przez decyzję przez Travisa Marxa. W drugiej parze półfinałowej będziemy mogli oglądać pojedynek 25-letniego Filipińczyka, Kevina Belingona (10-2) z Thanh Vu (3-1).

Pierwsze dwie walki w ONE FC dla Belingona były pierwszymi porażkami w zawodowej karierze. W pierwszej walce w ONE FC spotkał się z Masakazu Imanarim, byłym mistrzem Deep w wadze piórkowej.

Japończyk pokonał Filipińczyka przez odwrotną skrętówkę na stopę. Starcie nie trwało nawet 1:20 minuty. W drugiej walce uległ Koreańczykowi Soo Chul Kimowi. Przebudzenie nastąpiło w trzeciej walce w starciu z Rosjaninem Yusup Saadulaev, który już w pierwszej rundzie został zdetronizowany przez TKO. Młody Filipińczyk udowodnił,że włodarze stawiając na niego w kolejnych pojedynkach na pewno się nie zawiodą. 

Thank Vu (3-1, 1-0 ONE FC) w organizacji ONE FC zadebiutował podczas gali ONE FC 7, gdzie w pierwszej rundzie przez TKO pokonał Mohda Fouzeina.

Nie jest do końca wiadome kiedy będziemy mogli zobaczyć finał turnieju ONE FC w wadze koguciej.
Zwycięzca turnieju dostanie szansę walki o pas z mistrzem , Soo Chul Kimem, który tytuł dzierży od października 2012 roku.

Karta walk ONE FC prezentuje się następująco:

* Kotetsu Boku vs. Shinya Aoki - o pas ONE FC w wadze lekkiej
* Arnaud Lepont vs. Eddie Ng
* Jens Pulver vs. Masakatsu Ueda - półfinał turnieju w wadze koguciej
* Kevin Belingon vs. Thanh Vu - półfinał turnieju w wadze koguciej