free templates joomla

Badr Hari czyli jak żyć, jak żyć panie premierze czyli opery mydlanej nie koniec!

Badr Hari & Estelle CruyffFani stęsknieni wieści o mydlanej operze z udziałem słynnego gwiazdora K-1 27 letniego Badra Hari z Maroka i starszej o siedem lat od niego modelki Estelle Crujff, już wkrótce dostaną nową serię wiadomości. Niewątpliwie wpłynie na to proces jaki rozpocznie się w marcu przed holenderskim sądem. Wymiar sprawiedliwości Kraju Tulipanów postawił  mu dziewięć zarzutów, w tym usiłowanie zabójstwa i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Opera operą a groźba więzienia jest bardzo poważna w tym wypadku.

Więzienie nie jest obce Badrowi, ale faktem jest, iż bardzo źle znosił pobyt tracąc na wadze ponad 20 kg. Oczywiście złośliwi mówią, że to "zszedł testosteron" i Badr "jedzie na sucho". W tej materii raczej zarzutów nie będzie, bo i tak w K-1 nikt nie wpadł na badaniach. Po prostu w tym sporcie ich nie ma i raczej nie będzie. Zatem ten zarzut na pewno prawnicy Badra by obalili, bo przecież i mistrz K-1 Alistair także nic nie brał w trakcie kariery w Kickboxingu a jedynie jadł końskie mięso. Bardzo odżywcze na marginesie i wysoko białkowe.

Reszta zarzutów niestety fatalnie dla Badra układa się w logiczną całość a na dodatek poszkodowany multimilioner Koen Everink, ma dobrych prawników i co więcej stać go na nich. Badr musi zarabiać zatem i wrócił do treningów po warunkowym zwolnieniu z aresztu. Obalenie zarzutów prokuratury to nie to samo co obalenie rywala i kopanie go po twarzy, z czego słynie Marokańczyk i będzie o niebo trudniejsze.

W oczekiwaniu na proces, Hari, oprócz treningów, czas spędza ze swoją dziewczyną Estelle i synem. Oczywiście jej synem, którego ma ze związku jako była żona gwiazdy piłki nożnej i to niewiele mniejszej niż jej wujek Johan Cruyff czyli Ruudem Gullitem. Na marginesie z Koenem Everinkiem nie ma ona dzieci, podobnie jak z Badrem i stąd być może wspólna niechęć i napaść Badra na byłego narzeczonego słodkiej Estelle. Ta historia nie jest klasyczną bajką o Sindbadzie  z dzieciństwa, jaką na pewno Badr zna i może nie zakończyć się happy endem. Bardziej może to być podróż po "krainie tysiąca zamków i jednego klucza".

Dokładny termin rozprawy Marokańczyka nie jest jeszcze znany, ale pierwsza rozprawa odbędzie się w marcu tego roku. Badr na warunkowym zwolnieniu jest od 21 stycznia. Sąd wyznaczył nowy dotkliwy dla Marokańczyka warunek, który mówi, że Hari nie może odwiedzać restauracji w czasie od 20,00 do 8.00 rano. To zaiste potworne katusze dla rozrywkowego sportowca - chuligana. Nie wolno mu także wejść w kontakt ze świadkami, z wyjątkiem jego dziewczyny Estelle Cruyff, która także cierpiała z powodu rozłąki i to był koronny argument, który przyczynił się do jego zwolnienia. Zatem biorąc wszystkie za i przeciw warto zacytować klasyka gatunku: "jak żyć...jak żyć panie premierze?". Oto jest pytanie!