free templates joomla

UFC 157 Primetime: Rousey vs. Carmouche cz 2.

UFC Primetime Rousey vs Carmouche Zobacz, jak kamera UFC Primetime śledzi mistrzynię UFC wagi koguciej, Rondę Rousey i pretnedentkę do tego tytułu, Liz Carmouche w tygodniach poprzedzających ich historyczne starcie, do którego dojdzie na gali UFC 157.

Przedstawiamy drugą część programu UFC Primetime: Ronda Rousey vs. Liz Carmouche. Część trzecia niebawem.Walka Rousey vs Carmouche będzie pierwszą walką kobiet w oktagonie organizacji UFC, która po latach odmów zgodziła się na to, aby w karcie walk znalazły się zawodniczki płci pięknej.

W walce zobaczymy Rondę Rousey, byłą mistrzynie Striekeforce, która w związku z upadkiem swojego wcześniejszego pracodawcy została przyjęta do UFC. W pierwszej obronie tytułu w wadze koguciej Rousey zmierzy się z ex-marines, Liz Carmouche.

Oglądając materiał wyraźnie widać różnice miedzy obiema zawodniczkami. Ronda często pojawia się w TV, gości na okładkach kobiecych i nie tylko periodyków, ale również wygrywa kolejne nagrody.
Rousey ciężko pracowała na taką popularność. Od 2008 roku kiedy wygrała brązowy medal w Judo na Igrzyskach Olimpijskich minęło trochę czasu. Wygrała wszystkie sześć pojedynków przed czasem poprzez dźwignię na ramię.

Wydaje się, że Carmouche to najtrudniejsza przeciwniczka w karierze Rousey. Była ona szkolona w specjalnym oddziale Marines. Teraz stoi przed szansą, aby udowodnić sobie i innym, że jest w stanie pokonać wielką Rondę Rousey.