free templates joomla

UFC 157: Primetime: Rousey vs. Carmouche cz 1.

UFC 157 PrimetimeW sieci pojawiła się pierwsza część Primetime: Rousey vs. Carmouche. Ta część poświęcona jest w stu procentach pierwszemu pojedynkowi kobiet w organizacji UFC, do którego dojedzie na gali UFC 157, 23 lutego w hali Honda Center w Anaheim, w Kalifornii.

Ronda Rousey, była mistrzyni Strikeforce, została z miejsca uznana za mistrzynię UFC w kategorii koguciej. Rousey to brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Judo z 2008 roku. Jej firmową techniką jest dźwignia na staw łokciowy (armbar). We wszystkich sześciu zawodowych walka wygrywała używając tej techniki i żadnej z przeciwniczek nie udało się przetrwać dłużej niż jednej rundy.
Pretendentką do tytułu będzie Liz Carmouche. W latach 2004-2009 była w szeregach Marines. Walka na pewno będzie godna miana main eventu.

W tej części "Primetime" możemy obejrzeć trening bokserski obu zawodniczek. To, że w domu Rousey ma taśmy, pod którymi może doskonalić się w obronie bokserskiej. W końcowej części widzimy płaczącą Rousey kiedy opowiada o swoim ojcu. Więcej w ponad 20-sto minutowym materiale.