free templates joomla

Dana White: zwycięzca walki Shogun vs. Vera dostanie szansę walki o pas!

Mauricio Shogun Rua vs Brandon VeraJeden z bohaterów main eventu gali UFC on FOX 4 "Shogun vs Vera", która odbędzie się już w sobotę 4-go sierpnia, będzie miał podwójne powody do świętowania. Nie dość, że do swojego bilansu będą mogli dodać kolejne zwycięstwo, ale także będzie to przepustka do walki o pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej. Dla wielu przedstawicieli światowych mediów, którzy pojawili się na poniedziałkowej konferencji było to nie lada zaskoczenie. Taką nowiną z zebranymi podzielił się Dana White, prezydent organizacji Ultimate Fighting Championship.

"'Shogun' Rua jest wyjątkowy. Niech mi ktoś z tutaj zgromadzonych pokaże zawodnika, który pokonałby takich zawodników jak Overeem ( 2-krotnie), Machida, Rampage, Liddell, czy też Colleman" - mówił pełen podziwu szef giganta walk MMA. Z kolei Brandon Vera w swoich ostatnich 4 pojedynkach, mówiąc szczerze - nie brylował. W ostatnim pojedynku na UFC 137 wygrał przez decyzję z Eliotem Marshallem. Wcześniej przegrywał z Jonesem i Couturem. Mimo to White ufa w jego solidność i odwagę. "Brandon jest zawodnikiem, który nie boi się nikogo. Zaakceptował walkę z jednym z najlepszych półciężkich na świecie i jeśli wygra dostanie title shota.  Czemu nie wyłonić kolejnego pretendenta z walki Machida vs. Bader?"

Wierząc w słowa Dany White'a to w kolejnej o pas zobaczymy świetnego zawodnika. Nie wazne czy będzie to Machida, Shogun, czy też Ryan Bader. Gala odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles. Areną potyczek będzie hala Staples Center.