free templates joomla

Paweł Jędrzejczyk wystąpi na Lumpinee Stadium!

Paweł Jędrzejczyk32 letni polski zawodnik Kickboxingu i Muay Thai Paweł Jędrzejczyk (52-9, 15 KO) wystąpi w walce w dniu 9 lutego na legendarnym tajskim Lumpinee Boxing Stadium w stalicy Tajlandii, Bangkoku. Jego rywalem będzie prawdopodobnie fighter z Australii. "Występ na Lumpinee jest marzeniem wielu zawodników tajskiego boksu dla, których jest to swoista Mekka walk Muay Thai a dla mnie ukoronowanie kariery" - powiedział nam Jędrzejczyk w ostatnim wywiadzie.

Zawodnik Punchera Wrocław ma już za sobą wygrane walki w Tajlandii i jako pierwszy Polak zanotował historyczny występ na konkurencyjnej arenie Rajadamnern Stadium w 2012 roku wygrywając tam swój pojedynek. Popularny "Wergi" bardzo chciał  jednak zanotować także występ na Lumpinee, który w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do końca 2013 roku. Zarządzająca nim tajska armia zadecydowała bowiem o rozbiórce i przenosinach w nowe miejsce.

Jędrzejczyk trenuje obecnie w renomowanym Sasiprapa gym, który jest jednym z najlepszych gymów w Tajlandii. W ubiegłym roku wraz z nim przebywał tam m.in. słynny Dzhabar Askerov, który w ten weekend pokonał Andya Souwera dwukrotnego mistrza K-1 MAX na glai Yokkao Extreme.