free templates joomla

Jeff Monson vs Alexei Oleinik - wielki rewanż!

Monson OleinikDwukrotny mistrz świata ADCC i weteran MMA Amerykanin Jeff Monson (48-13-1) spotka się w rewanżowym pojedynku z byłym mistrzem KSW i ProFc Alexeyem Oleinikiem (42-9). Pojedynek odbędzie się 25 maja w Charkowie. Pierwsze spotkanie obu rywali odbyło się 16 marca 2012 podczas gali M-1 Challenge 31: "Oleinik vs Monson" i Jeff zwyciężył wówczas na punkty Rosjanina. Oleinik wygrał trzy ostatnie walki od czasu porażki z Monsonem i wrócił już do równowagi.

Amerykanin został już ponownie zaangażowany przez organizację M-1 Global do turnieju wagi ciężkiej, który ma wystartować 9 kwietnia br. Nawet w przypadku dalszego awansu do półfinału, Monsonowi termin nie powinien kolidować z występem. Wszak w 2010 Monson potrafił nawet podpisać umowę na dwie walki tego samego dnia. Sęk w tym, że na.... różnych kontynentach, co odbiło się sporych echem w światku MMA. Na szczęście jedną z gal odwołano i Jeff mógł zrobić to co lubi czyli podróżować po świecie.

Monson jest uwielbiany w Rosji z uwagi na anarchistyczne poglądy a nawet wręcz miłość do komunizmu w wersji rosyjskiej. "To będzie nasze drugie spotkanie i mieli je postaram się zaskoczyć czymś nowym Alexeia. Może spróbuję go znokautować highkickiem" - zażartował Jeff Monson w reakcji na zapowiedź walki.