free templates joomla

Kenny Garner, Magomed Malikov i Jeff Monson w M-1 Grand Prix 2013!

M-1 Challenge GP 2013Mistrz M-1 Global w wadze ciężkiej Amerykanin Kenny Garner (12-3), Magomed Malikov (6-2) z Dagestanu i dwukrotny mistrz ADCC i legenda MMA Jeff Monson (48-13) z USA, to trzej pierwsi uczestnicy turnieju wagi ciężkiej M-1 Grand Prix 2013, który rozpocznie się 9 kwietnia w ramach gali M-1 Challenge 38 Spring Battle w St. Petersburgu w Rosji.

Jest to nowy projekt najwiekszej rosyjskiej organizacji MMA i zarazem największej europejskiej organizacji Mieszanych Sztuk Walki, tworzącej od 6 do 8 eventów rocznie plus lokalne eliminacje na Ukrainie czy Białorusi. Organizacja, która niegdyś robiła swoje eventy w Europie (Holandia), Azji (Korea, Japonia), obu Amerykach (USA, Brazylia) teraz skupia się na wewnętrznym rynku a kilkunastomilionowa widownia stacji Rassija-2 daje wymierne korzyści bez kosztownego utrzymywania biur i pracowników w USA czy Holandii.

Turniej wagi ciężkiej to nowy projekt i jest on dość zaskakujący, biorąc pod uwagę udział posiadacza pasa Kenny Garnera, który już np. pokonał Magomeda Malikova, Gurama Gugenishvilli czy Maxima Grishina a o walki z nim unikał jak ognia Aleksander Emelianenko. No, ale skoro Amerykanin już jest to na pewno będzie to mocna konkurencja dla pozostałych. Nazwiska pięciu innych uczestników poznamy wkrótce, ale już wiadomo, iż kolena runda odbędzie się w sezonie letnim a ostatnia w jesiennym. Pomysł jako żywo przypomina Strikeforce HW Grand Prix i do jego formuły dojdą jeszcze walki rezerwowe.