free templates joomla

Klaudia Syguła kontra Zoya Litvinenko na AFN 11 w Łodzi!

AFN 11 Syguła vs Litvinenko Klaudia Syguła, reprezentantka klubu Ankos MMA, poznała nazwisko swojej rywalki. Już 5 listopada na AFN 11 podzieli plac boju z zawodniczką z Ukrainy, Mistrzynią Kijowa w grapplingu oraz Mistrzynią Ukrainy w MMA – Zoyą Litvinenko, która w swojej pierwszej zawodowej walce mierzyła się ze znaną polskim kibicom, niesamowitą Ekateriną Shakalovą.

Osiemnastoletnia Zoya mierząca 167 cm i ważąca 64 kg, przygotowuje się do drugiego zawodowego pojedynku w klubie 13 Legion. Z kolei Łodzianka po przegranym debiucie przeszła mentalną przemianę, co zaowocowało najpierw zwycięstwem z Sylwią Maksym na AFN SE, a potem zwycięstwem nad Darią Regil na AFN 10 w Żywcu. Syguła na swoim koncie ma także Mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wice Mistrzostwo Europy w amatorskim MMA oraz udział w Mistrzostwach Świata w Bahrajnie. Walczyła również na gali Wotore 2 w maju 2020 roku, wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. W przeszłości trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

Szykuje się mocne starcie Pań! Litvinenko mocno zdeterminowana aby wywalczyć pierwsze zawodowe zwycięstwo, zaś Syguła na fali dwóch wygranych z rzędu ...

Zwyciężczynię tegoż boju poznamy już 5 listopada!

Źródło: Informacja prasowa AFN