free templates joomla

Kapral Jansug Gogia rywalem Jana Ciepłowskiego na gali AFN 11 w Łodzi!

AFN 11 Gogia vs Ciepłowski Reprezentant Zenith Fit Fabric Łódź, Jan Ciepłowski poznał swojego rywala, z którym zmierzy się na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ. Jest to żołnierz pochodzący z Gruzji, Jansug Gogia trenujący razem z Romanem Kurashvili, który również walczył pod sztandarem AFN na gali z numerem 10.

Gogia, podobnie jak Ciepłowski, wygrał swój zawodowy debiut w czerwcu 2018 roku. Jego rywalem był wówczas Samvel Avaziani, a starcie zakończyło się przed czasem. W lutym 2020 natomiast mierzył się z Ademem Vashakmadze i w drugim zawodowym pojedynku musiał uznać wyższość swojego rywala.

Jan Ciepłowski trenujący w Zenith Fit Fabric Łódź debiutował na gali AFN Special Edition w maju tego roku i pokonał decyzją sędziów Kamila Korzeniowskiego. Łodzianin jest niezwykle mocno zdeterminowany i  5 listopada stanie przed szansą zdobycia drugiego zawodowego zwycięstwa.

Po tej walce rekord zawodowy Jansuga przechyli się w którąś stronę. Czy Jan Ciepłowski pozwoli na to, by była to strona zwycięstw czy może dopisze sobie drugie zwycięstwo pod sztandarem AFN dowiemy się już 5 listopada.
 
Źródło: Informacja prasowa AFN