free templates joomla

Marcin "Bomba" Bandel zawalczy na Brave CF 54! Jego rywalem Magomed Ayskhanov!

Brave CF bandel AyskhanovMarcin "Bomba" Bandel (19-7-1) po raz drugi w tym roku stoczy pojedynek w MMA. Były zawodnik UFC, utytułowany grappler na polskiej oraz międzynarodowej scenie, trenujący na co dzień w łódzkim klubie Zenith Vera, zawalczy 25-go września w Koninie, na gali Brave CF 54 Amin Ayoub vs Ahmed Amir. Polak skrzyżuje rękawice z niepokonanym Szwajcarem Magomedem Ayskhanovem (7-0).

Podczas gali Brave CF 54 zobaczymy 8 pojedynków. Marcin "Bomba" Bandel nie będzie jedynym polskim akcentem na gali, w oktagonie zobaczymy rówież niepokonaną Ewelinę Woźniak (5-0) w starciu z Włoszką Samin Kamal Beik (5-3) oraz Wawrzyńca Bartnika (6-1) w walce z Francuzem Sola Axelem (1-0).  

W main evencie o pas wagi lekkiej powalczą Amin Ayoub (16-4) z Francji, oraz Ahmed Amir  (11-3-1) z Egiptu.  W co-main evencie wystąpi reprezentujący Anglię Muhammad Mokaev (4-0), który zmierzy się z Blainem O'Driscollem (9-4) z Irlandii. Pojedynek Bandela jest usytuowany w karcie walk na 6 miejscu, tuż przed co-main eventem. Gala będzie transmitowana na Polsacie Sport.
 
Autor: Adrian Mularczyk