free templates joomla

Lexy Chaplin i "Natsu" skonfrontują się w „Rundkach” High League

High League Rundki Natsu vs Lexy Nadszedł czas na najmocniejsze uderzenia w „Rundkach” High League! W środę, 18 sierpnia, o godz. 20:00 odbędzie się program z udziałem gwiazd walki wieczoru wysokiej ligi. Naprzeciw siebie usiądą najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0), i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0).

"Rundki" to nowy cykl wykreowany przez organizację. Prowadzącym jest konferansjer gali, Arkadiusz Pan Pawłowski. Show transmitowane jest za darmo na kanale High League na YouTube.

Program jest podzielony na trzy rundy. W pierwszym starciu pytania zadaje Pan Pawłowski, w drugim po trzy kwestie między sobą poruszają zawodnicy, natomiast w trzeciej, ostatniej rundzie, udział biorą kibice, którzy mogą zadzwonić i porozmawiać ze swoimi ulubieńcami.

Gwiazdy High League znane są przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek współczesnej rzeczywistości internetowej. Wystąpiły w projekcie „Team X”, a filmy z ich udziałem biły rekordy popularności. Dało im to wielką sławę i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Teraz czas na kolejne wyzwanie - panie muszą dać z siebie wszystko w oktagonie!

Udział w programie zaczął „Lexy” i „Natsu” nie tylko łączyć, ale jeszcze bardziej dzielić. Między wojowniczkami pojawiły się problemy i niewyjaśnione tajemnice. Nasze gwiazdy wszystko rozstrzygną pięściami w klatce wysokiej ligi. Tą walką żyje cała Polska!

„Lexy” czy „Natsu” - to tylko jedno z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy w High League!

Przypomnijmy, że drugiej w walce wieczoru gali High League zmierzą się youtuberka i influencerka Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) oraz pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

W serwisie HighLive.tv w sprzedaży jest dostęp do PPV na galę High League. Dostęp do transmisji kosztuje od 24,99 zł.

Bilety na pierwszą galę High League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl
(www.mamytwojbilet.pl/HighLeague).
 
Źródło: Informacja prasowa High League