free templates joomla

Dawid Kareciński zmierzy się z Przemysławem Górnym na AFN 10 w Żywcu!

AFN 10 Kareciński vs Górny Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (1-0) podejmie Starszego Strażaka Przemysława Górnego (2-2) na gali  AFN 10 w Żywcu!

Po udanym debiucie na dziewiątej edycji gali AFN w styczniu tego roku Starszy Szeregowy Dawid Kareciński powraca do klatki, aby przywitać w niej bardziej doświadczonego, aczkolwiek od 2018 roku nie widzianego w akcji Starszego Strażaka pełniącego służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Drawsku Pomorskim – Przemysława Górnego. Słynny „Karakan” , zapaśnik Śląska Wrocław, będący medalistą Mistrzostw Świata i Europy, w spektakularny sposób przywitał się z kibicami w swoim zawodowym debiucie. Mowa tu o pojedynku z Rashedem Kaddourą, którego pokonał przez TKO ciosami w parterze już w pierwszej rundzie pojedynku!

Jego rywal, Przemysław Górny, jest brązowym medalistą Mistrzostw Wojska Polskiego w bliskim kontakcie i posiada purpurowy pas BJJ. Reprezentuje klub Valiant Gold Team. W 2017 roku zdobył pas mistrzowski niemieckiej organizacji Young Blood wygrywając z Azamatem Mustafaevem w pierwszej rundzie starcia przez TKO. Później mierzył się z Dominikiem Gierowskim (Runda 7) i Dawidem Wylegałą (Gladiator Arena 12) ale w obu tych pojedynkach musiał uznać wyższość swoich rywali.

W jakiej formie po kilku latach przerwy od zawodowych startów jest Przemysław Górny?
Czy Kareciński dopisze sobie kolejne zwycięstwo pod sztandarem Armia Fight Night?
Odpowiedzi na te pytania poznamy już za kilka dni!