free templates joomla

Aniela ''Lil Masti'' Bogusz w High League! Rozpoczyna się walka organizacji Freak Fight o zawodników!

Aniela Lilmasti BoguszFreakfightowa organizacja HIGH League firmowana przez muzyka Malika Montanę, która niedawno oficjalnie ogłosiła swój start przy współudziale Arkadiusza "Pana" Pawłowskiego we wtorek ujawniła pierwsze nazwisko jakie pojawi się w projekcie na niwie zawodniczej. Trudno nie mówić tu o prawdziwej freakfightowej sensacji, skoro do organizacji zawitała "wyklęta" niedawno w FAME MMA, jej była mistrzyni, Aniela "Lil Masti" Bogusz.

Jej wejście ujawniono za pomocą krótkiego trailera z samym Malikiem Montaną i jest to nie mniej cenny nabytek, niż nie mogący dojść do porozumienia z jej właścicielami ringannoucer Arkadiusz Pawłowski. High League zaczyna zatem z wysokiego "c" swoją przygodę po lekkim falstarcie z nazwą, gdy konkurencja ubiegła ich i zarejestrowała podobną nazwę "Hype", firmując swój projekt dla amatorów.

Bogusz zdobyła pas FAME MMA w 2019 roku podczas gali FAME MMA 4, gdy pokonała Martę Linkiewicz w swoim debiucie. Był to też pierwszy pas FAME MMA w historii organizacji. Od tego czasu fani oczekiwali na kolejne starcie i obronę pasa, ale nie udało się zorganizować takowego a strony nie mogły się porozumieć co do terminu i finansowej strony. Po burzy medialnej w styczniu i lutym 2021 pożegnano się w nie najlepszych relacjach.

Kolejne informacja jakie docierają z mediów społecznościowych to wsparcie projektu przez kilka postaci zwiazanych wcześniej choćby epizodycznie z FAME MMA jak Krystian "Jongmen" Brzeziński czy Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.  Na razie nie wiele wiadomo o ich udziale w projekcie, ale wykluczyć nie można. Kolejne nazwiska mają być ogłaszane w najbliższych dniach.