free templates joomla

Haarlem Fight Night z udziałem gwiazd Kickboxingu!

Henri Van Opstal24 marca Kickboxing wielki Kickboxing powróci do Holandii. W miejscowości Harlem, bowiem odbędzie się gala Haarlem Fight Night  z świetnie obsadzonym turniejem do 70 kg. Wezmą w nim udział tak znani zawodnicy jak Armen Petrosyan, który we Włoszech jest numerem dwa tuż po swoim bracie Giorgio Petrosyanie czy Holender Henri van Opstal - finalista Shootboxing S-Cup 2012 i protegowany Andy'ego Souwera.

Młody Van Opstal idąc swoją drogą i walcząc w Japonii, stał się dziś jednym z najbardziej twardych fighterów kategorii do 70 kg nie tylko w Holandii, ale i na całym świecie. Na tle "drugiego garnituru" holenderskiego rynku, powinien być faworytem turnieju.

Inni znani weterani to trenujący w Holandii Irlandczyk Anthony Kane i kolejni tym razem rodowici przedstawiciele Kraju Tulipanów William Diender i Robbie Hageman. W rezerwowej walce wystąpią Nick Beljaards i Moreno Janssen. W Holandii, niestety rynek dużych gal kickboxerskich wyraźnie "siadł" po walce jaką szkołom, promotorom i zawodnikom zapowiedział burmistrz stolicy i zarazem największego miasta Holandii Eberhard van der Laan od 2010 roku. Walcząc z przestępczością, ta się nie zmniejszyła w Holandii, za to gal jest znacznie mniej. Haarlem Fight Night wniesie sporo ożywienia zatem w stagnację rynku.

Uczestnicy turnieju
Henri van Opstal (Holandia)
Armen Petrosyan (Włochy)
Anthony Kane (Irlandia)
William Diender (Holandia)
Robbie Hageman (Holandia)
Kevin Hessling (Holandia)
Mourad Tounoutti (Tunezja)
Maiki Karathanasis (Grecja)

Walka rezerwowa turnieju
Nick Beljaards vs Moreno Janssen