free templates joomla

Muay Thai World Standoff: Somluck Kamsing vs Chike Lindsay - video zapowiedź!

Kamsing vs LindsayJuż 2-go marca w hali Pomona Fairplex w Pomona w Kalifornii, grupa Pushkick Promotions przeprowadzi galę “Muay Thai World Standoff”, której największą atrakcją będzie starcie pierwszego mistrza olimpijskiego w boksie z Tajlandii 39 letniego Somlucka Kamsinga i amerykańskiego zawodnika Chike Lindsaya.


Zdobywca złotego medalu z 1996 roku Somluck Kamsing powrócił do walk w ubiegłym roku, tocząc dwie walki w Bangkoku, w październiku, gdzie pokonał 52 letniego Yodwanpadeta Suwanwichita byłego mistrza Rajadamnern Stadium.

W międzyczasie przed powrotem i nawet już po miał walczyć z Jeanem Claude Van Dammem, ale ostatecznie stoczył bój z inną legendą Muay Thai Jomhodem Kiatadisakiem. Ten mimo 42 lat pokonał go a Tajowie niechętnie patrzą na pokonanych nawet legendarnych zawodników, stąd exodus do USA i walka z Chike Lindsayem trenującym pod okiem Kru Khunpona prowadzącego gym Muay Thai “Bangkok Boxing” w Atlancie w Georgii.

Chike ma na koncie zwycięstwa nad Cyrusem Washingtonem na “Muay Thai at the Mecca 2″ w Nowym Jorku i nad Christophe Pruvostem na “Muay Thai in America” w Playa Del Rey w Kalifornii. Poniżej filmowa zapowiedź gali: