free templates joomla

Thai Fight Korat 2020: Komplet zwycięstw Tajów i 56 wygrana Saenchai! Wyniki & Video

SaenchaiW sobotę 7-go listopada największa tajska organizacja walk Muay Thai w mieście Nakhon Ratchasima (Tajlandia) przeprowadziła kolejny event Thai Fight Korat 2020 z udziałem flagowych zawodników organizacji. Jak niemal zawsze Tajowie spuścili łomot "Reszcie Świata", która nie okazała się z byt wymagająca. Warto zauważyć 56 zwycięstwo z rzędu 40-letniego gwiazdora Saenchai (318-49-2).

5-cio krotny mistrz Lumpinee Stadium i posiadacz pasa Diamond WBC Muay Thai łatwo na punkty pokonał Brazylijczyka Danilo Reisa (32-17-1). To kolejne zwycięstwo na przestrzeni dwóch tygodni fenomenalnego mistrza po tym jak na Thai Fight Begins pokonał Irańczyka Esmaila Ganji.

Inny weteran 37-letni Saiyok Pumphanmuang (268-49-2) pokonał pięć lat młodszego Rumuna trenującego w Anglii Alexandru Bublea (66-29-1) i była to jedna z niewielu walk zakończonych na punkty a dodatkowo w formule Kard Chuek, czyli w rękach owiniętych sznurkami, bowiem w tej formule odbywają sie walki w Thai Fight a wyjątkiem jest Saenchai i walki kobiet. Oni walczą w bokserskich rękawicach.

Cześć "farangów" (obcokrajowców - przyp. red.) wyszła tak przerażona, że niektórzy jak Niemiec Herbert Kinscher (29-13) nie zdążyła nawet zadać porządnego ciosu i już po kilku akcjach trzeba było przerwać walkę. Niestety groźne tatuaże nie szły w parze z duchem walki. By go pobić Sensatarn (140-30-5) ich nie potrzebował a i tak zniszyczył 34-letniego niemieckiego weterana tajskiego boksu.

Ponownie na przestrzeni dwóch tygodni widzowie ogladali występ Petchjeeja Lukjaoporongtom (188-15-2), która/który pokonała dzielną Morgane Manfredi (37-11-1). 32-letnia Francuzka mocno odpierała ataki 18-letniej transseksualnej fightrki/fightera, ale rozcięcie po ciosach łokciem były zby głębokie i walkę musiano przerwać w drugiej rundzie.

Komplet wyników:

67 kg: Saenchai P.K.Saenchai Muaythai Gym (Tajlandia) pokonał Danilo Reisa (Brazylia) przez decyzję
69 kg: PTT V.Rujirawong (Tajlandia) pokonał Slimana Zegnouna (Francja) przez KO (prawa kontra) w 1 rundzie
71 kg: Kitti Sor.Jor.Danrayong (Tajlandia) pokonał Victora Hugo (Brazylia) przez TKO (zatrzymanie sędziego) w 1 rundzie
78 kg: Tengtueng Sitjesairoong (Tajlandia) pokonał Daniela Kerra (Nowa Zelandia) przez KO (prawy na dół) w 1 rundzie
72 kg: Saiyok Pumphanmuang (Tajlandia) pokonał Alexandru Bublea (Rumunia) przez decyzję
70 kg: Iquezang Kor.Rungthanakeat (Tajlandia) pokonał Omara Mahira (Belgia) przez TKO (3 x nokdaun) w 2 rundzie
73 kg: Sensatarn P.K.Saenchai Muaythai Gym (Tajlandia) pokonał Herberta Kinschera (Niemcy) przez TKO (zatrzymanie sędziego) w 1 rundzie
51 kg: Petchjeeja Lukjaoporongtom (Tajlandia) pokonała Morgane Manfredi (Francja) przez TKO (kontuzja) w w 2 rundzie
67 kg: Ratchasing Rongreankeela-Korat (Tajlandia) pokonał Pedro Rodriguesa (Brazylia) przez KO (latające kolano) w 1 rundzie
60 kg: Petchpanlan P.K.Saenchai Muaythai Gym (Tajlandia) pokonał Joao Vitora (Brazylia) przez decyzję