free templates joomla

Gala European Fight Masters 4 już 10 listopada w Szczecinie!

European Fight Masters 4 już 10 listopada w Szczecinie!10 listopada 2020 w Szczecinie odbędzie się gala European Fight Masters 4 [EFM 4], podczas której zobaczymy dziewięć pojedynków w formule MMA. W walce wieczoru Polak, Maciej „Spartan” Różański zmierzy się z pochodzący z Litwy, Mantas Zukauskas.

Poniżej zamieszczamy oficjalną informację prasową organizatora wydarzenia.

EFM 4 - Walka o niepodległość! Już 10 listopada w Szczecinie, o godzinie 19.30, w przeddzień święta niepodległości Polski, wspólnie z fanami MMA będziemy świętowali 9 walk w formule mieszanej. Fighterzy z Bułgarii, Litwy, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Czarnogóry i Irlandii zmierzą się z fighterami z Polski.

W walce wieczoru  zawalczy mistrz EFM w kategorii 93 kg Maciej „Spartan” Różański (11-3), który zaprezentuje się w swojej pierwszej obronie pasa. Przypominamy, że Maciej wygrał swój pas w walce z bardzo silnym, irlandzkim weteranem Bellatora, Willem Fleury (8-3), którego poddał w drugiej rundzie:

„O swojej walce wiem od dawna i przygotowuję się do niej już od 1 września. Jestem w bardzo dobrej formie do tego stopnia, że na te 2 tygodnie przed jestem mocno podmęczony. 10 listopada będę jednak w pełnej gotowości bojowej.” – zapowiada Maciej Różański.

Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Mantas Zukauskas (5-1) czołowy półciężki zawodnik z Litwy. Zastąpi on pierwotnie zakontraktowanego Kamena Georgieva (27-12-1) z Bułgarii, który ze względu na Covida odpadł z walki.

Na gali wystąpi aż 18 zawodników z Polski i zagranicy. W drugiej walce wieczoru zawalczy dotychczas niepokonany podopieczny Damiana Herczyka z DAAS Berserer’s Team Bielsko – Biała Patryk Chrobak (3-0) o pas kategorii 61 kg. Jego przeciwnikiem będzie silny Islam Mayrasultanov (4-3) (RUS), zawodnik Berserker’s Team Stargard.

Zawody poprowadzi najlepszy polski sędzia ringowy MMA – Łukasz Bosacki (UFC, Bellator, KSW, M-1), a anonserem będzie Krzysztof Skrzypek. Walki komentować będzie duo Artur „Kornik” Sowiński i Paweł Wyrobek.

Studio poprowadzi Maciej „Irokez” Jewtuszko.

Czwarta już edycja gali federacji EFM  zostanie zorganizowana w formacie TV, w Szczecinie. Fani będą mogli obejrzeć całość za pośrednictwem systemu PPV, wykupując dostęp  w cenie 14 zł na stronie http://www.efmma.com.