free templates joomla

Daniel Torres i Max Coga zmierzą się na gali KSW 56

KSW 56 Torres vs Coga Mocno bijący Daniel Torres (10-4, 5 KO, 1  Sub) już 14 listopada ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności. Efektowny Brazylijczyk na gali KSW 56 przywita w klatce cenionego zawodnika z Niemiec, Maxa Cogę (22-6-1, 8 KO, 11 Sub).

Galę KSW 56 można zobaczyć wyłącznie w systemie PPV. Start sprzedaży na KSWTV.com już 1 listopada.

Daniel Torres wejdzie do klatki po bardzo udanym występie na KSW 51 w Zagrzebiu. Brazylijczyk wskoczył do starcia z Filipem Pejiciem za kontuzjowanego Krzysztofa Klaczka i po znakomitym boju wypunktował Chorwata. Obdarzony bardzo mocnym uderzeniem zawodnik z Kraju Kawy wcześniej stoczył dwie walki dla KSW i za obie otrzymał bonus za najlepsze starcia na gali. Podczas KSW 46 „Tucanao” spotkał się z Romanem Szymańskim, który okazał się lepszy na pełnym dystansie, a na KSW 44 również decyzją sędziów Torres pokonał Filipa Wolańskiego. Z dziesięciu wygranych przez mieszkającego aktualnie w Austrii zawodnika aż pięć kończyło się przez nokaut. Brazylijczyk miał zmierzyć się na KSW 53 w Łodzi z Vojto Barborikiem, ale do gali nie doszło z powodu pandemii.

Max Coga to jeden z najlepszych zawodników kategorii piórkowej na Starym Kontynencie. 31-latek z Frankfurtu ma na koncie już prawie 30 pojedynków, z których wygrał aż 22. „Mad Max” słynie ze swojej wszechstronności, co potwierdza również osiem nokautów i jedenaście poddań w jego rekordzie. Reprezentant Team Spirit miał okazję walczyć dla takich organizacji jak M-1 oraz PFL, a we wrześniu miał stanąć do pojedynku mistrzowskiego na gali Cage Warriors, ale do pojedynku nie doszło z powodu kontuzji rywala. Polscy fani mogą pamiętać Cogę ze starcia z Marianem Ziółkowskim, którego pokonał w 2011 roku większościową decyzją sędziów. Niemiec w przeszłości wygrał również z aktualnym mistrzem KSW w wadze koguciej, Antunem Raciciem.