free templates joomla

UFC 150 Henderson vs Edgar: zapowiedź video!

UFC 150Jubileuszowa, 150-ta gala organizowana przez Ultimate Fighting Championship odbędzie się już 11 sierpnia. Miejscem zmagań będzie Pepsi Arena w Denver. Jak na jubileusz przystało w walce wieczoru będzie mogli obejrzeć rewanżowe starcie o pas w wadze lekkiej. W ‘’main evencie’’ wystąpią Benson Henderson (obecny mistrz) i jego poprzedni posiadacz Frankie Edgar.

Pierwszy raz obaj gentlemani spotkali się w oktagonie na lutowej gali odbywającej się w Japonii. Walka ta wyłoniła nowego mistrza w wadze lekkiej. Po pięciorundowym pojedynku został nim, Benson Henderson (16-2, 4-0 UFC). Zdetronizowany Frankie Edgar(14-2-1, 9-2-1 UFC) parę dni po porażce zapowiedział, że jeśli dostanie walkę rewanżową z Hendersonem, to nie dość, że zdobędzie pas to jeszcze zrobi niesamowite show godne 150-ej gali UFC.

W karcie głównej mamy wiele ,,solidnych’’ nazwisk, które mogą sprawić, że gala z numerem 150 będzie pamiętana jeszcze długo po ostatnim gongu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego video wprowadzającego nas w klimat 150-ej gali UFC.