free templates joomla

Dominick Reyes o Janie Błachowiczu przed UFC 253: Ma niesamowicie techniczny boks, dobrą siłę i wie, jak kontratakować!

Dominick ReyesPodczas konferencji prasowej przed galą UFC 253, która czeka nas 26-go września w Abu Dhabi z Zjednoczonych Emiratach Arabskich wypowiedział się pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej Dominick Reyes (12-1 MMA, 6-1 UFC), który zmierzy się z naszym Janem Błachowiczem (26-8 MMA, 9-5 UFC). Dla polskich kibiców interesujące było to co myśli 30-letni fighter o Polaku.

Mający meksykańskie korzenie fighter półciężkiej przeanalizował mocne strony Jana Błachowicza i odniósł się też do swojej formy, którą nabywał w macierzystej Cage Combat Academy w Victorville, której założycielem i trenerem jest jego brat Alex Reyes.

"To były niezbyt różne przygotowania (w stosunku do walki z Jonesem - przyp. red.). Przygotowanie do pojedynku o tytuł to świetny moment, dlatego tak samo trenuję. Błachowicz ma niesamowicie techniczny boks, dobrą siłę i wie, jak kontratakować. Jest bardzo trudnym facetem. Stoczył wiele mocnych walk więc myślę, że będzie to ogromne wyzwanie" - skomentował Amerykanin na konferencji.

To drugie podejście zawodnika z Kalifornii do pasa mistrzowskiego, po tym jak uległ Jonowi Jonesowi na UFC 247 po dość kontrowersyjnym werdykcie. "To niesamowite, nie ma nic lepszego od walki o tytuł. To coś wyjątkowego i czuję się bardzo podeksycytowany. Tak jak w mojej ostatniej walce. Nie ma większego wyzwania i lepszej okazji niż walka o tytuł. Mamm drugąszanse z rzędu i nie przegapię tej" - zapowiedział bardzo spokojny i stonowany Reyes.