free templates joomla

PLMMA 4: wstępna karta walk!

PLMMA 4W sobotę 25-go sierpnia na Zamku w Nowym Wiśniczu (woj. małopolskie) odbędzie się czwarta edycja szybko rozwijającej się Profesjonalnej Ligi MMA. PLMMA 4 będzie miała i malowniczą arenę starego średniowiecznego zamku, ale także przyzwoitą kartę walk, która jest kompletowana. Wstępnie wiadomo, iż w walce wieczoru wystąpi najbardziej perspektywiczny zawodnik młodego pokolenia w MMA w wadze ciężkiej Krystian Kopytowski (2-0). Zawodnik Okniński Team MMA czeka w tej chwili na nazwisko rywala. 

Jak udało nam się dowiedzieć trwają rozmowy nawet nad sprowadzeniem zagranicznego przeciwnika z uwagi na trudności w zakontraktowaniu go w Polsce. Byłoby to dla projektu PLMMA wejście na wyższy poziom. Kopytowski miał walczyć na niedoszłej gali Pro Fight 7, ale niestety z powodu odwołania imprezy walka w Nowym Wiśniczu będzie trzecią w jego krótkiej jak na razie karierze w MMA. 18 letni fighter pochodzący z pod Radomia przebywa obecnie na Obozie Letnim w Jakubowie gdzie pod okiem Mirosława Oknińskiego solidnie poprawia warsztat.

Na gali wystąpi także inny perspektywiczny zawodnik wagi ciężkiej Piotr Kalenik (2-0), który na galach PLMMA zdobywa niezbędne doświadczenie. W Nowym Wiśniczu fani MMA obejrzą go trzeci raz w akcji. Z równie ciekawych fighterów z większym bilansem jak na warunki PLMMA pojawi się Piotr Niedzielko (3-2) z Białegostoku. Poniżej wstępna karta walk, która wkrótce ulegnie uzupełnieniu.

60 kg: Tymoteusz Świątek - TBA
70 kg: Piotr Niedzielko - TBA
77 kg: Patryk Rogóż - TBA
77 kg: Paweł Zegar - TBA
84 kg: Paweł Mika - TBA
93 kg: Piotr Kalenik - TBA
+93 kg: Krystian Kopytowski - TBA