free templates joomla

Tim Sylvia wystąpi w Moskwie!

Tim Sylwia 23 lutego w Moskwie odbędzie się kolejna gala z cyklu Fight Nights. Orgnizacja podpisała umowę z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Timem Sylvia, na razie na jednorazowy występ.
Nie jest jeszcze znany jego rywal, ale bardzo prawdopodobne jest, że będzie to ktoś z dwójki zawodników, Andrei Arlovski lub Witalij Minakov.

Z uwagi na wcześniejsze informacje jakie podawał Andrei Arlovski, Minakov wydaje się bardziej prawdopodobnym rywalem. Rosjaninowi, który ma kontrakt z organizacją Bellator, ogromnie zależy na pojedynku z kimś ze znanych na świecie fighterów. Mistrz Świata Sambo, jakim jest Minakov, sugerował już wcześniej chęć walki z Arlovskim, ale może ostatecznie okaże się, że najpierw spotka się z Timem Sylvia, a dopiero w późniejszym terminie z Arlovskim.

Tim Sylvia nie może zaliczyć końcówki 2012 roku do zbyt udanych. Na One FC znokautował go Arlovski, ale z powodou błędu regulaminowego walkę unieważniono, a w kolejnym pojedynku w Japonii uległ na punkty Japończykowi, Satoshi Ishii.

Z Arlovskim toczył do tej pory cztery pojedynki i nie jest wykluczone, że rosyjska publiczność chętnie obejrzałaby kolejną walkę pomiędzy tymi odwiecznymi wrogami.

Grupa Fight Nights podała iż, na gali wystąpią tacy zawodnicy jak: Ramazan Ramazanov i Władimir Mineev w K-1.

Kolejna gala FN pokazuje, że zgodnie z zapowiedziami jej właścicieli korzystać oni będą z najbardziej znanych dostępnych światowej sławy zawodników.