free templates joomla

Walka kobiet na gołe pięści na Wotore 2!

WOTORE 2 - Klaudia Syguła vs Karolina SobekPodczas gali WOTORE 2, która odbędzie się w sobotę, 23 maja 2020 roku, po raz pierwszy w polskich sportach walki rozegrana zostanie walka kobiet na gołe pięści. Zmierzą się w niej Klaudia Syguła i Karolina Sobek, a miejscem walki będzie specjalna arena. Pojedynek toczyć się będzie bez limitu czasowego, do nokautu lub poddania jednej z zawodniczek.

21-letnia Syguła to zawodniczka łódzkiego klubu Shark Top Team. Reprezentuje Polskę na amatorskich mistrzostwach świata MMA, ma także na koncie 7 walk zawodowych. Cechują ją umiejętności parterowe, odwaga i wojowniczy charakter. Mierzy 173 cm wzrostu i waży ok. 66 kilogramów.

Dobrze jest być pewnym, z kim się walczy. Wierzę, że damy świetną walkę z Karoliną – mówi entuzjastycznie nastawiona Klaudia Syguła. – Rywalka jest delikatnie wyższa i cięższa, Kojarzymy się, spotkałyśmy się w walce MMA dwa lata temu, ale od tego czasu obie wykonałyśmy progres. Ciekawie będzie znów się sprawdzić. Cieszę się z faktu, że uczestniczę w takim pojedynku jako pierwsza. Zdaję sobie sprawę z ryzyka kontuzji, ale to wpisane w ten sport. Świat należy do odważnych!

Młodsza o rok Karolina Sobek trenuje w Spartakusie Rzeszów. Zdecydowała się na występ w WOTORE w ostatniej chwili, ale nie chciała przepuścić szansy. – To będzie pierwszy pojedynek kobiet na gołe pięści w Polsce. Jestem bardzo podekscytowana. Nie chciałam – tłumaczy wojowniczka mierząca 175 cm wzrostu i ważąca ok. 75 kilogramów.

To będzie walka o honor i przetrwanie. Tu nie ma miejsca na półśrodki. WOTORE wymaga ostrej, efektownej walki do samego końca i niesamowitego widowiska w filmowym klimacie od pierwszych sekund. Nie chcecie tego przegapić!

WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com. Przygotujcie się na zupełnie nowe oblicze walki do samego końca!