free templates joomla

UFC on FOX 4: Ben Rothwell kontuzjowany!

fot. zuffa/ufc - UFC on FOX 4 Ben Rothwell Ben Rothwell (32-8 MMA, 2-2 UFC) jest zawodnikiem MMA, związanym na co dzień z organizacją Ultimate Fighting Championship i miał walczyć na nadchodzącej UFC on FOX 4, która odbędzie się w Los Angeles w dniu 4-go sierpnia. Niestety walczący w wadze ciężkiej doświadczony fighter doznał kontuzji kostki. Pierwotnie miał zmierzyć się z Travisem Brownem (4-0-1) i po tej walce wiele sobie obiecywano, bo Rothwell marzył o pojedynku z Alistairem Overeemem w grudniu.

Rothwell  ostatni raz w oktagonie UFC wystąpił podczas UFC 145, gdzie znokautował Brendana Schauba. Brown, natomiast poddał Chada Griggsa w pierwszej rundzie. UFC rozpoczęło poszukiwania i nieoficjalnie mówi się, że zawodnikiem, który mógłby zastąpić Rothwella, jest Devin Cole (20-9-1). Były zawodnik Strikeforce ostatnią walkę stoczył w grudniu. Dwie ostatnie walki wygrał przez decyzję.

Podczas zmagań na UFC on FOX4 w hali Staples Centre w Los Angeles jednak na pewno nie zabraknie dobrych pojedynków. Na gali dojdzie do wielu znakomitych walk. W walce wieczoru wystąpią Mauricio Rua (20-6) i Brandon Vera (12-5). Oprócz solidnego main eventu, będziemy mogli podziwiać takich zawodników jak Lyoto Machida, Ryan Bader, czy też Phil Davies. Gala może być jedną z najlepszych w tym roku. Wszystko w rękach, nogach, a przede wszystkim w głowach zawodników.