free templates joomla

Włoski fighter MMA: TO NIE JEST ŻART! ZOSTAŃ W DOMU! Jest tam gorzej niż w jakimkolwiek z kręgów piekielnych Dantego!

Cristian BindaWłoski weteran takich organiuzacji jak Cage Rage, Cage Warriors czy Venator FC 42-letni Cristian "Mani di Pietra" Binda (11-10) poinformował o tym, iż jest zarażony Koronawirusem Covid-19 i leży na oddziale intensywnej terapii. Wirusa wykryto przed kilkunastoma dniami, ale zawodnik momentalnie trafił do szpitala. Binda jest uważany za jednego z pionierów MMA we Włoszech. Zaczął walczyć w 2006 roku i trafił do wielu europejskich organizacji MMA.

Biorąc pod uwagę obecny kryzys epidemiologiczny we Włoszech, tylko kwestią czasu był fakt, iż sytuacja dotknie także środowisko MMA czy innych sportów walki w tym kraju. Włochy są obecnie jednym z krajów o najgorszych statystykach epidemii koronawirusa, z ponad 50 000 udokumentowanych przypadków i ponad 4000 zgonów.

Aktualnie fighter czuje się coraz lepiej i podzielił się informacjami o swoim zdrowiu: „Cześć wszystkim, chcę uspokoić wszystkich, ponieważ teraz czuję się trochę lepiej. Podsumowując: po dziewięciu dniach wysokiej gorączki i kaszlu, moje oddychanie się pogorszyło i musiałem iść do szpitala. Lekarze podejrzewali wiele źródeł zapalenia płuc, ale test dał wynik pozytywny na COVID-19. Teraz spróbuję wrócić na właściwe tor i wrócić silniejszy niż wcześniej" - napisał zawodnik w mediach społecznościowych.

Dodał też: "Dwie rzeczy. Martwi się o mnie tak wiele osób i jestem wdzięczny, ale proszę unikajcie pisania do mnie, ciężko mi odpowiedzieć, bo natychmiast się męczę, przekazuję Wam tu wiadomości. Ale najważniejsze: TO NIE JEST ŻART! ZOSTAŃ W DOMU! Całą noc byłem na oddziale intensywnej terapi w Como i jest tam gorzej niż w jakimkolwiek z kręgów piekielnych Dantego. Sytuacja była straszna! Zostań w domu, a my się stąd w końcu wydostaniemy". Życzymy mu powrotu do zdrowia i jednocześnie przestrzegamy przed lekceważeniem ostrzeżeń. Jeślim organizm mężczyzny w sile wieku i sportowca toczy tak potworną walkę, to łatwo wyobrazić sobie, co w przypadku, gdy wirus dopadnie mniej odporną osobę. To przestroga.