free templates joomla

Blog Łukasza Bosackiego: Rok 2012 był dla mnie bardzo udany!

Łukasz BosackiWitam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do czytania mojego pierwszego wpisu.
Brazylijskim Jiu Jitsu zajmuję się od niecałych 7 lat i posiadam purpurowy pas nadany z rąk Roberta Drysdale.

Trenuję BJJ w klubie Walka Gniezno pod znakomitym trenerem Przemkiem Gnatem. Jestem głównym menadżerem grupy Slugfest Management zajmującej się współpracą z zawodnikami MMA oraz organizacją obozów MMA w Gnieźnie. Byłem współorganizatorem gali MJ-Sport - Pierwszego Memoriału Pawła Kamińskiego oraz zajmuję się sędziowaniem walk MMA na galach w Polsce, Czechach oraz Rosji - Łukasz Bosacki. Na co dzień jestem głównym trenerem w klubie sportowym "MMA Witkowo".


Z Robertem Drysdalem  MMA Witkowo

Chciałbym po krótce podsumować bardzo dla mnie udany rok 2012, w którym to najważniejszym punktem było podjęcie długofalowej współpracy z rosyjską galą M-1 oraz wspaniałe występy w obrębie organizacji Marcina Zontka (12-8), który po dwóch wygranych nad zawodnikami z top 10 rosyjskich rankingów MMA zawalczył o pas organizacji i po 5 rundach uległ na punkty. Walka została okrzyknięta przez włodarzy najlepszą walką obchodzącej 15 lecie organizacji!

Walka:

Z Fiodorem Emelianenko   Gala M-1

Jako sędzia MMA sędziowałem 10 krotnie od sierpnia 2012 do końca roku, na większych czy to mniejszych galach w Polsce oraz za granicą. W Kaliningradzie, Rosji sędziowałem na Gali Pro FC 43 a w Pradze, Czechach na gali Heroes Gate 9 co było dość dużym wyróżnieniem dla mnie, zważywszy, że obie te gale są ścisła czołówką w wymienionych krajach. W Polsce udało się uzyskać stałą współpracę z czołową polską organizacją Fighters Arena!

David Kozma i Lukas Tvrdy  Seminarium w Czechach

Z Czechami łączą mnie również wspólne treningi stójkowe oraz MMA w różnych filiach JMFS oraz prowadzone przeze mnie seminaria z grapplingu oraz grapplingu pod MMA w Gracie Barra Frydek Mistek, JMFS Ostrava, Fighting Club Ostrava. Ponadto Lukas Tvrdy (3-2) czy Marian Kotlar (8-1) specjalnie przyjeżdżali do Gniezna szlifować swój parter w zamian oferując nam treningi stójkowe oraz MMA.

Obóz Slugfest  Obóz Slugfest

W 2012 roku zorganizowałem również trzy obozy MMA pod nazwą Slugfest Management Camp. Obozy kierowane głównie do zawodników walczących w walkach zawodowych oraz amatorskich na których pojawiali się fighterzy z Polski, Czech, Słowacji czy Węgier. Trenowali z nami tak świetni oraz doświadczeni zawodnicy jak Artur Sowiński, Marcin Lasota, Jędrzej Kubski czy z zagranicy Viktor Halmi, David Kozma, Laszlo Soltesz.

Z Jeffem Monsonem   Łukasz Bosacki
Na rok 2013 zaplanowany jest już obóz Slugfest Managment Camp 4, Drugi Memoriał Pawła Kamińskiego w Gnieźnie. Również na niwie sędziowskiej wygląda na to, że będzie to bardzo pracowity rok jak i pod względem managementu. Będę starał się Was updejtować o tym co się dzieję w miare możliwości oraz posiadanego czasu.

Pozdrawiam i życzę Wam w 2013 spełniania najskrytszych marzeń oraz dużo wytrwałości w dążeniu do postawionych celów. Hard work Pays Off!

Z Borysem Mańkowskim  Z Michałem Materlą

PS. Podziękowania za wsparcie w 2012 roku dla firm MJ-Sport, Fitmax, Poundout, Ground Game, No Problem, Tejpy.pl !

Z Robertem Burneiką  Obóz MMA w Gnieźnie