free templates joomla

UFC on FOX 6: Michael Kuiper vs. Buddy Roberts!

Michael KuiperMichael Kuiper (12-1 MMA, 1-1 UFC) w trzeciej walce w organizacji UFC miał zmierzyć się z Thiago Perpetuo (9-1-1 MMA, 1-0 UFC). Jednakże Brazylijczyk doznał kontuzji i musiał wycofać się z eventu. Później jego zastępcą został Caio Magalhaes (5-1 MMA, 0-1 UFC). Jednak to nie koniec pecha, bo jak podają amerykańskie portale, Magalhaes doznał kontuzji. Wobec tego Kuiper wystąpi tydzień później podczas UFC on FOX 6, gdzie zmierzy się z Buddym Robertsem (12-3 MMA, 1-1 UFC).


Główna karta walk zawiera starcie o pas w wadze muszej - Demetriousa Johnsona i Johna Dodsona. Walka Kuiper vs. Roberts została zakwalifikowana do karty eliminacyjnej

Kuiper pochodzący z Holandii, wraca do oktagonu po wygranej przez TKO z Jaredem Hammanem na sierpniowej gali UFC 150. Była to jego pierwsza wygrana w oktagonie UFC. W debiucie przegrał przez decyzję z Rafaelem Natalem. Kuiper jest posiadaczem czarnego pasa w Judo. Nic bardziej mylnego, iż zawodnik parterowy nie może nokautować. 11 z 12 walk wygranych w karierze Holendra kończyła się przed czasem.

Tym razem przeciwnikiem holenderskiego zawodnika będzie podopieczny Grega Jacksona, Buddy Roberts. W debiutanckiej walce poddał Magalhaesa przez poddanie. W kolejnej walce został znokautowany przez Yushina Okamiego na UFC 150.  Karta UFC on FOX 6 na dziś wygląda następująco :

Karta Główna
Demetrious Johnson vs. John Dodson - walka o pas UFC w wadze muszej
Quinton Jackson vs. Glover Teixeira
Donald Cerrone vs. Anthony Pettis
Erik Koch vs. Ricardo Lamas

Walki eliminacyjne
T.J. Grant vs. Matt Wiman
Clay Guida vs. Hatsu Hioki
Ryan Bader vs. Vladimir Matyushenko
David Mitchell vs. Simeon Thoresen
Shawn Jordan vs. Mike Russow
Pascal Krauss vs. Mike Stumpf
Magnus Cedenblad vs. Rafael Natal
Michael Kuiper vs. Buddy Roberts