free templates joomla

Dawid Żółtaszek powraca na rumuński rynek i wystąpi na Dynamite Fighting Show 5 Bătălia Moldovei

Dawid ŻółtaszekPolski zawodnik Kickboxingu wagi ciężkiej Dawid Żółtaszek (13-7) wystąpi 27-go września podczas gali Dynamite Fighting Show 5 Bătălia Moldovei, która odbędzie się w Piatra Neamț w północnej Rumunii. Będzie to powrót do walk weterana po przerwie od walki w Turnieju Wagi Ciężkiej z Zaharem Trofimovem na DSF Kickboxing Challenge 20 "Królowie Ringu" w Krakowie w dniu 23-go lutego 2019 roku.

Na razie nie jest znany rywal Polaka, ale ma to być ogłoszone w połowie przyszlego tygodnia na oficjalnej konferencji prasowej DFS. Dla 41-letniego Polaka będzie to też powrót na rumuński rynek Kickboxingu, gdzie mieszkający w Wielkiej Brytanii Polak toczył już swoje pojedynki w 2017 roku.

Rumuni zapamiętali jego walki w Superkombat w Cristianem Risteą. Polak walczył też na galach Faith Fight w Chinach i rosyjskim Tatneft Cup, gdzie uległ rywalom po dobrych walkach. W 2018 przegrał na arenie DSF'u z ówczesnym mistrzem Petrem Romankevichem z Białorusi.

Walką wieczoru gali będzie starcie trzykrotnego mistrza K-1 World GP 43-letniego Remy Bonjasky'ego (77-19, 40 KO) i liczącego 35 lat rumuńskiego bombardiera Catalina Morosanu (48-12, 28 KO).