free templates joomla

One FC 7 Return Of Warriors: wstępna karta walk!

Sylvia vs ArlovskiAzjatycka organizacja One FC ogłosiła, że 2 lutego na Stadium Putra w Kuala Lumpur organizuje kolejną, siódmą już galę. Będzie to ONE FC "Return Of Warriors". W jednej z walk niepokonany Filipińczyk , walczący na co dzień w wadze muszej Rey Docyogen (10-0 MMA) zmierzy się z japońskim weteranem Shinichi "BJ" Kojima (12-5-5). Stawką pojedynku będzie szansa zawalczenia o pas ONE FC w kolejnej walce. Gala będzie transmitowana w internecie w systemie pay-per-view.


Rey "The Punisher" Docyogen jest byłym mistrzem rodzimej organizacji URCC w, której stoczył wszystkie walki w dotychczasowej karierze. Większość walk wygrywał przez poddania. Teraz po raz pierwszy będzie miał szansę sprawdzić się poza granicami Filipin.

W innych pojedynkach zobaczymy między innymi reprezentanta RPA, wywodzącego się z Muay Thai, Vuyisile Colossa (5-3) ,który zmierzy się z szybko rozwijającym się hawajskim zapaśnikiem, Lowenem Tynanesem (2-0) . Pojedynek odbędzie się w limicie wagi lekkiej. Pochodzący z Indonezji , Zuli Silawanto (6-5) skrzyżuje rękawice z Adam Kayoom (3-1), ktróry podczas ONE FC 4 pokonał Gregora Gracie i stał się sprawcą jednej z największych sensacji w niezbyt długiej historii azjatyckiej organizacji.

Do tego zobaczymy walkę Thanh Vu (2-1) , który zmierzy się z byłym mistrzem organizacji KOTC, Kanadyjczykiem Ryanem Diazem (13-13). Zwycięzca pojedynku dostanie szansę zaprezentowania się w turnieju ONE FC w kategorii koguciej. Turniej zaczyna się od fazy półfinałowej.

Były zapaśnik Uniwersytetu w Princeton, Jake Butler (0-0) zadebiutuje w formule MMA, a oponentem Amerykanina będzie make his pro Antoni Romulo (1-0), który walczy na zawodowym ringu od 2007 roku. Aktualna karta walk wygląda następująco:

Honorio Banario vs. Eric Kelly - o wejście do turnieju w wadze piórkowej
Rey Docyogen vs. Shinichi Kojima
Vuyisile Colossa vs. Lowen Tynanes
Peter Davis vs. Leo Krishna
Adam Kayoom vs. Zuli Silawanto
Ryan Diaz vs. Thanh Vu - o wejście do półfinału w wadze koguciej
Raymond Tiew vs. Melvin Yeoh
Jian Kai Chee vs. A.J. Lias Mansor
Saiful Merican vs. Gianni Subba
Jake Butler vs. Antoni Romulo