free templates joomla

MMA Attack 3: Tomasz Drwal powraca!

Tomasz DrwalNiegdyś najlepszy europejski zawodnik wagi półciężkiej, a dziś czołowy Polak w wadze średniej, Tomasz 'Goryl' Drwal (19-4-1) będzie jedną z gwiazd planowanej na 27-go kwietnia gali MMA Attack 3. O swoim powrocie do tej organizacji Drwal poinformował za pomocą swojej strony internetowej wydając poniższe oświadczenie:

"'Przed nami Święta, a więc i prezenty. Ja również mam taki prezent dla wszystkich tych, którzy śledzą moją przygodę z MMA i czekają na następne walki. Cały 2012 rok poświęciłem na ciekawe projekty, które obecnie są wdrażane i o których w najbliższym czasie na pewno usłyszycie. Poznałem też wiele różnych osób, a każda z nich pytała o to, kiedy znowu wrócę na ring, dlaczego nie chcę walczyć w KWS itd. Powód jest prosty: nie da się robić kilku rzeczy naraz. Dla mnie ważniejsza jest jakość, a nie ilość. W mijającym roku spotkałem się po raz pierwszy z przedstawicielami KSW. Ku mojemu zaskoczeniu, rozmowa była bardzo rzeczowa i konkretna. Zaskoczyła mnie złożona oferta, która okazała się wyjątkowo atrakcyjna, zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym. W międzyczasie skontaktował się ze mną także właściciel federacji MMA Attack, w ramach której miałem okazję walczyć wcześniej, i przedstawił swoje warunki. Pojawił się dylemat: KSW czy MMA Attack? Stąd też wpis na blogu. Po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku, że podejmę współpracę z organizacją, dla której walczyłem po raz pierwszy podczas ich pierwszej imprezy, czyli z MMA Attack. Dlaczego akurat tak zdecydowałem? Zależy mi na tym, aby polskie MMA się rozwijało, a jak wszyscy dobrze wiemy – kiedy jest zdrowa konkurencja (podkreślam – zdrowa) to wszyscy na tym korzystają, zarówno kupujący, jak i sprzedający, którzy muszą się bardziej starać. MMA Attack jest młodą organizacją, która od samego początku ruszyła bardzo odważnie i sprawia naprawdę pozytywne wrażenie. Chciałbym uczestniczyć w czymś, co się właśnie rodzi, tym bardziej że – jak już wspomniałem – walczyłem w pierwszej edycji MMA Attack. Poza tym perspektywy rozwoju tej federacji są bardzo duże i nasz kontrakt nie obejmuje tylko jednej walki. I właśnie dlatego 27 kwietnia 2013 roku zobaczycie, jak 'Gorilla’ będzie się łupał w oktagonie.'''

Drwal po zwolnieniu z UFC wygrał dwa pojedynki: najpierw na gali Fighters Arena 2 pokonał przez TKO w drugiej rundzie solidnego grapplera, Leonardo Nascimento. W swojej ostatniej walce Krakowianin wygrał na punkty z Amerykaninem, Gary'm Padillą na pierwszej gali MMA Attack.

Walką wieczoru będzie najprawdopodobniej walka z udziałem Roberta 'Hardkorowego Koksa' Burneiki (1-0) z przeciwnikiem, którego oficjalne nazwisko poznamy podczas gali PLMMA 10. Ponadto mówi się, że na gali wystąpią dwaj zawodnicy Okniński Team: Krzysztof Jotko (12-0) oraz Marian Ziółkowski (4-1-1).