free templates joomla

Rafał Kijańczuk: Wszystko już chyba zostało powiedziane, więc czas na czyny!

Rafał Kijańczuk vs Khadis IbragimovW dniu dzisiejszym oczy wszystkich polskich kibiców MMA zwrócone będą na występ polskiego zawodnika wagi półciężkiej 26-letniego Rafała Kijańczuka (7-0 MMA, 3-0 M-1) z Chełma, który staje przed życiową szansą zdobycia pasa wagi półciężkiej jednej z najbardziej znanych na świecie organizacji MMA jaką jest organizacjaM-1 Global. Polak zmierzy się z uważanym za jeden z największych talentów rosyjskiego rynku MMA 23-letnim Khadisem Ibragimovem (7-0 MMA, 3-0 M-1) podczas gali M-1 Challenge 101 w Almaty w Kazachstanie.

Polak podczas ważenia miał niemal identyczną wagę jak rywal, bowiem ważył równo 93,0 kg a Ibragimov był tylko o 100 gram lżejszy. Poza ważeniem obaj zawodnicy uczstniczyli w godzinach wieczornych w konferencji prasowej. "W sobotę walczę o lepsza przyszłość i o milowy krok w mojej krótkiej karierze. Sam nie wiem jak udało mi się dotrzeć do takiej walki w nieco ponad rok zawodowych startów, ale to nie istotne teraz. Nie zamierzam spocząć na laurach i mimo, że nie jestem faworytem wg specjalistów czy bukmacherów to mi akurat pasuje walka w roli underdoga. Zreszta nie pierwszy raz bo w ostatniej walce również była podobna sytuacja a jak było to wiecie" - podsumował swoje podejście i miejsce w którym się znalazł.

"Wszystko już chyba zostało powiedziane, więc czas na czyny" - napisał do kibiców zawodnik Berkut WCA Fight Team, który w dawnej stolicy Kazachstanu przebywa z trenerem Robertem Joczem. Trzymamy kciuki jednocześnie zdając sobie sprawę jak trudne zadanie czeka Polaka.

Dla wszystkich chcących obejrzć na żywo galę M-1 Challenge 101 przesyłamy informację o transmisji, jaką zawarł Rafał na swoim wallu na społecznościowym FB:

✅ Informacje o transmisji walki na żywo. Z racji wielu pytań odpowiadam teraz i kieruje wszystkich do zapoznania się z moimi informacjami. Na terenie Polski będą tylko dwie możliwości. Radzę zrobić to wszystko wcześniej bo trochę to może zająć. Przypominam również o uwzględnieniu różnicy stref czasowych, tym razem jest to 5 godzin na wschód więc moja walka będzie nie wcześniej jak o 17 czasu polskiego, ale raczej później, trzeba pilnować tego.

1️⃣ Poprzez portal FITE.TV płatne 7,99$
➡️ https://www.fite.tv/watch/m1-challenge-101/2oihl/

2️⃣ Poprzez aplikację mobilną M-1 GLOBAL TV dostępną na systemach iOS i Android do bezpłatnego pobrania poprzez AppStore lub Google PLAY.
➡️ Po pobraniu aplikacji należy zarejestrować się co jest bezpłatne i bezproblemowe, ale dalsza subskrypcja aby oglądać wydarzenia LIVE jest płatna, z tym że jest darmowy 30 dniowy okres próbny, który można aktywować od razu po rejestracji. Po jego aktywacji musimy zaakceptować zakup i wybrać formę płatności kartą lub poprzez PAYPAL i podać stosowne dane. Płatność będzie pobrana dopiero po ukończeniu okresu próbnego który można dezaktywować po gali i nie być obciążonym żadnymi kosztami. Załączam odpowiednie screeny do zobrazowania jak to wygląda.

3️⃣ Poprzez stronę internetową M1GLOBAL.com tylko na terytorium Rosji. W Polsce tym razem niedostępne na żywo.
➡️ Jednak maksymalnie godzinę po zakończeniu gali zawsze są dodawane video z wszystkich walk, które można bezproblemowo obejrzeć w zakładce MEDIA-TV