free templates joomla

Gala Armia Fight Night 5 w Łomży już 5 kwietnia!

Armia Fight Night 5 Już 5 kwietnia w Łomży prawdziwe święto dla fanów militariów i sportów walki. Federacja Armia Fight Night po raz kolejny zawita na halę sportową im. Olimpijczyków Polskich w Łomży, na której zostanie postawiony oktagon - profesjonalna arena walk  MMA. Swoje umiejętności w klatce podczas realnej walki na gali Armia Fight Night 5 zaprezentują Oficerowie Wojska Polskiego oraz ścisła czołówka polskich zawodników sportów walki. W walce wieczoru zobaczymy starcie na szczycie kategorii 61 kg.

Pierwszy Mistrz federacji AFN, popularny reprezentant klubu Black Horse Łomża, niepokonany Patryk Surdyn z rekordem 4 zwycięstw na swoim koncie stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego organizacji, a jego przeciwnikiem będzie Sylwester Miller.
W jednej z walk zobaczymy Macieja Tercjaka i Dawida Romańskiego. Tercjak to czarny pas Karate Kyokushin. Jego największe osiągnięcia w tej dyscyplinie to wicemistrzostwo Polski oraz I miejsce w Pucharze Polski. Zdobył również Puchar Polski w kickboxingu. Jego rywal, Dawid Romański, jest zawodnikiem MMA, ale tym razem pragnie sprawdzić swoje umiejętności stójkowe. Romański stoczył w amatorskim kickboxingu 6 walk z czego to 5 razy jego ręka powędrowała do góry. Dla obu zawodników będzie to debiut w zawodowym ringu.

W kolejnym pojedynku Mansur Azhiev zmierzy się z Mariuszem Joniakiem. Mansur jest uważany za jeden z największych prospektów polskiego MMA. Wygrał dotychczas 2 walki i obie przez nokaut. Jak widać nie boi się wyzwań, gdyż naprzeciw niego stanie znacznie bardziej doświadczony na zawodowych ringach Mariusz Joniak posiadający brązowy pas brazylijskiego jiu-jitsu. Reprezentant Bebson Gold Team Bielawa walczył już z czołowką tej kategorii w kraju, a Mansur Azhiev chce przebojem przebić się do walk z najlepszymi w tej wadze.

Widowisko uświetnią swoją obecnością znani sportowcy: zawodowy pięściarz Maciej „Striczu” Sulęcki, czy zawodnicy największej na świecie organizacji MMA - UFC.

Wydarzenie będzie organizowane przy współpracy federacji Armia Fight Night z Prezydentem miasta Łomża, Panem Mariuszem Chrzanowskim oraz 18 Dywizją Zmechanizowaną na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Wydarzenie transmitowane będzie również na antenie Polsat Sport.