free templates joomla

Zawodnik MMA i trener BJJ oskarżony o planowanie porwania i zabójstwa

Nathan Homme39-letni amerykański zawodnik MMA i czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu Nathan Homme (10-1) został oskarżony i aresztowany pod zarzutem planowania porwania i zabójstwa byłej żony. Główny instruktor Akademii Eau Claire w został aresztowany w Wisconsin z arsenałem strzykawek, kajdanek, map, lateksowych rękawiczek, taśmy klejącej, paragonów i tego, co policja uważa za odręczny plan porwania i zamordowania byłej żony.

Homme rzekomo w masce włamał się do domu swojej eks-małżonki w dniu 13 marca według portalu TwinCities.com. Zgodnie z raportem policyjnym włamanie spowodowało, że policja przeszukała majątek Homme'a, gdzie znaleźli 5000 dolarów w stu dolarowych banknotach, czarną walizkę z fiolkami leków. Określono to jako „Zestaw do porwania” a składał się on z kajdanek, rękawiczek, taśmy izolacyjnej i map znalezionych w jego domu, wraz z dwoma strzelbami i paralizatorem.

Policja znalazła również dwa urządzenia GPS do śledzenia i sprzęt do jego mocowania na pojazdzie, z których jeden był w tym momencie połączony do Hondy byłej żony. Homme miał wypisany swój plan: „porwać, zakneblować, kajdanki” i „schowaj ją w bagażniku”, a także to, co wydawało się być mrożącym krew w żyłach scenariuszem rzeczy, które zamierzał wykorzystać, trzymając ją w niewoli i było rozpisane w drobnych detalach.

Organy ścigania wykorzystały nakaz przejrzenia telefonu komórkowego Homme'a, aby potwierdzić, że był w domu swojej byłej żony mniej więcej w tym samym czasie, co włamanie, co było wystarczającym dowodem na uzyskanie dodatkowego nakazu przeszukania jego domu. Homme jest nadal wymieniony na swojej stronie na Facebooku jako główny instruktor w Academy Eau Claire, choć jego profil został usunięty ze strony internetowej Akademii. Jego profesjonalny rekord MMA wynosił 10-1-0 do 2012 roku, gdy stoczył ostatni pojedynek. Homme trenował jiu-jitsu pod okiem Grega Nelsona. Jest oskarżony o włamanie pierwszego stopnia i próbę porwania, a kaucja wynosi 1 mln USD.