free templates joomla

Zawodnicy TFL Hubert Szymajda i Cezary Kęsik wystąpią na KSW 48?

Hubert Szymajda Cezary KęsikJak udało się nieoficjalnie dowiedzieć dwaj czołowi lubelskiej zawodnicy organizacji Thunderstrike Fight League będący mistrzami w wagach lekkiej i średniej prawdopodobnie podpisali umowy z KSW i wystąpią podczas najbliższej lubelskiej edycji tej imprezy 27 kwietnia w hali Globus, gdzie odbędzie się KSW 48 Szymański vs Paransse. Są to Hubert Szymajda (8-2) z klubu Dziki Wschód Biała Podlaska i niepokonany do tej pory Cezary Kęsik (7-0) z Cross Fight Radom. Prawdopodobnie organizacja ogłosi to podczas gali TFL 16 w Radomiu na antenie stacji Fight Box HD.

Tego ostatniego jeszcze dzisiejszego wieczora czeka naprawdę trudny test zna TFL 16 z Białorusinem Mikhailem Bureshkinem w Radomiu. Promotor TFL Jacek Sarna już wczoraj w wywiadzie z nami zapowiadał "współpracę z KSW" nie odsłaniając szczegółów, ale jasne było, iż idzie tu o znajomość lokalnego rynku. Szymajda o przydomku "Małpa" z Białej Podlaskiej i pochodzący z Puław Kęsik to popularni zawodnicy w regionie, w którym do tej pory KSW gal nie organizowała.

Szymajda ostatnią walkę stoczył w końcu 2018 pokonując Roberta Maciejowskiego na Thunderstrike Fight League 15 w Lublinie. Wcześniej walczył z Brazylijczykiem Maikonem Gustavo na TFL 14 a edycję wcześniej został zdyskwalifikowany za kopnięcie w twarz leżącego Brazylijczyka Guilherme Cadena. Kęsik nazywany "Lubelskim Czołgiem" miał niemal dwa lata przerwy w walkach i teraz będzie musiał potwierdzić wcześniejszą dyspozycję. Puławianin ma za sobą 5 zwycięskich walk w TFL i dziś ma szansę na 6.