free templates joomla

Rafał Kijańczuk vs Khadis Ibragimov o pas M-1 Global na M-1 Challenge 101

Rafał KijańczukNiepokonany 26-letni polski zawodnik wagi półciężkiej Rafał Kijańczuk (7-0 MMA, 3-0 M-1) stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji M-1 Global i zmierzy się z mistrzem organizacji Khadisem Ibragimovem (7-0 MMA, 3-0 M-1) podczas gali M-1 Challenge 101, która odbędzie się w dniu 30-go marca w Ałmaty w Kazachstanie. 

To pojedynek, który był oczekiwany od ubiegłego roku z uwagi na oszałamiającą karierę jaką obaj zrobili w 2018 roku wygrywając po trzy walki w najstarszej rosyjskiej organizacji MMA, dowodzonej przez prezesa Vadima Finkelsteina. 

Ostatnią walkę Kijańczuk trenujący w klubie Berkut WCA Fight Team stoczył na gali M-1 Challenge "Battle in Atyrau", która odbyła się także w Kazachstanie 15 grudnia 2018. Polak wygrał z Gigą Kukhalashvilim z Gruzji przez nokaut w pierwszym starciu. Tego samego rywala pokonał na M-1 Challenge 92, Ibragimov. Dodatkowo zawodnik z rosyjskiego Dagestanu w ostatniej walce pokonał Ukraińca Dimitriya Mikutsę na M-1 Challenge 96, zdobywając pas organizacji. Szykuje się najciekawsze starcie pierwszej polowy 2019 roku z udzialem polskiego zawodnika za wschodnią granicą.