free templates joomla

Fight Nights Battle of Moscow 9: Andrei Arlovski wygrywa z Mikem Hayesem!

Andrei ArlovskiByły mistrz UFC, Andrei "Pit Bull" Arlovski (19-9) odniósł czwarte zwycięstwo z rzędu. Tym razem Białorusin wygrał z zawodnikiem występującym wcześniej w organizacji Bellator FC, Mike'm Hayesem. Do starcia doszło podczas gali Fight Nights: Battle of Moscow 9. Dla Arlovskiego była to pierwsza walka na terenie Rosji od 2000 roku.

Andrei Arlovski wygrał swoje ostatnie cztery pojedynki. Oprócz sobotniego zwycięstwa pokonał Devina Cole'a, Travisa Fultona i Raya Lopeza. W międzyczasie wystąpił na gali One FC, gdzie znokautował Tima Sylvie. Stale rozwijająca się azjatycka organizacja nie doprecyzowała regulaminu i Białorusin został zdyskwalifikowany za niedozwolone kopnięcia, "soccer kick", rodem z japońskiej organizacji Pride. W późniejszym czasie pojedynek został uznany za nieodbyty.

Mike Hayes zanotował drugą porażkę z rzędu. W ostatniej walce przegrał z D.J. Lindermanem przez niejednogłośną decyzję i stracił pas organizacji Cage Warriors Fighting Championship. Wcześniej był niepokonany przez sześć kolejnych walk.

Zapraszamy do obejrzenia walki!