free templates joomla

Pat Barry: broniłem Jiu Jitsu - wywiad po TUF 16 Finale!

Pat BarryByły kickboxer, Pat Barry podczas gali TUF 16 Finale znokautował weterana Strkeforce, Shane'a Del Rosario, za co został nagrodzony bonusem za KO wieczoru. Były podopieczny legendarnego Ernesto Hoosta w krótkim wywiadzie po gali opowiada o swojej nowej fryzurze, dlaczego potrzebował zwycięstwa i zaskoczeniu ze strony Shane'a Del Rosario.

Fuel TV: Jest z nami nowy, aerodynamiczny Pat Barry.

Pat Brarry: Jestem. Czasami jak wieje wiatr, to czuję się tak, jakby miał pajęczynę we włosach. Ostatni raz strzygłem się ponad rok temu. Jestem teraz o wiele lżejszy.

FTV: Przed walką powiedziałeś, że obaj macie wiele do udowodnienia. Co Ty udowodniłeś swoim występem?

PB: Nie ważne co będziemy robić w oktagonie, to i tak znajdą się ludzie, którzy będą zawistni i wciąż będą mówić negatywne słowa. Powiadają, że jestem za niski, ale jednak potrafię czasami uderzyć pięścią ludzi dla mnie za wysokich, więc zostaję w UFC. Dalej będę miłym gościem, który obronił Jiu Jitsu.

FTV: Twój rywal powiedział, że nie sądził, że będziesz próbował go obalić. Byłeś zaskoczony tym samym z jego strony?

PB: Nie, nie byłem. To nie jest świat kickboxingu, gdzie musimy stać na przeciw siebie i obijać się nawzajem w stójce. Gdyby jednak, on uderzył mnie mocno w głowę, to na jeden dzień stałbym się zapaśnikiem.