free templates joomla

Karolina Kowalkiewicz w kolejnej walce zmierzy się z Michelle Waterson na UFC on ESPN2!

[fot. Karolina Kowalkiewicz Twitter] Karolina Kowalkiewicz w UFCOgłoszono oficjalnie kolejny termin walki oraz rywalkę Karoliny Kowalkiewicz (12-3). Jedna z dwóch polskich zawodniczek walczących obecenie w największej organizacji MMA na świecie 30 marca 2019 roku będzie walczyć na gali UFC on ESPN2 w Filadelfii, gdzie zmierzy się z Amerykanką, Michelle Waterson (16-6). Dla zawodniczki Shark Top Team z Łodzi będzie to już dziewiąty pojedynek w UFC.

Ostatnią walkę Karolina Kowalkiewicz stoczyła 8 września w ubiegłym roku podczas gali UFC 228 w Dallas, mierząc się z Jessicą Andrade, która pokonała Polkę w pierwszej rundzie, w niespełna dwie minuty. Wcześniej, w kwietniu 2018, na gali UFC 223 w Nowym Jorku, po walce na pełnym dystansie trzech rund, Karolina Kowalkiewicz odniosła zwycięstwo w pojedynku z Felice Herring.

Michelle Waterson w marcu stoczy swój siódmy pojedynek w UFC. Ostatni pojedynek Amerykanka stoczyła w październiku 2018 roku na gali UFC 229 w Las Vegas i pokonała Felice Herrig przez jednogłośną decyzję. Wcześniejszą walkę stoczyła 14 kwietnia 2018 roku na UFC on FOX 29, gdzie pokonała Cortney Casey przez niejednogłośną decyzję.

Karolina Kowalkiewicz napisała na swoim koncie na Twitterze: