free templates joomla

Dmitriy Sosnovskiy po raz 3 wycofuje się z walki na UFC on ESPN+ 2: Assunção vs. Moraes 2!

Dmitriy SosnoviyNiepokonany rosyjski zawodnik MMA wagi ciężkiej, Dmitriy Sosnovski (11-0 MMA, 1-0 UFC) niestety nie wystąpi w zaplanowanej kolejnej walce na gali UFC on ESPN+ 2: Assunção vs. Moraes 2, która 2-go lutego trafi do hali Centro de Formacao Olimpica w Fortaleza w Brazylii. 29-letni Sosnovski miał zmierzyć się z Brazylijczykiem Juniorem Albini (14-4 MMA, 1-2 UFC) we karcie wstępnej gali.

Sosnivkiy poinformował fanów i orgqanizację UFC, iż doznał kolejnej kontuzji barku, co jest już trzecim wycofaniem się zawodnika pochodzącego z Jałty na Krymie, gdzie kiedyś decydowały się losy świata. Wcześniej wycofał się z walki z Justinem Ledetem w lutym i wrześniu 2017 roku. Stąd sytuacja staje się dla niego skomplikowana a tym bardziej, iż kontuzja jest poważna. Jego absencja na szczęście nie decyduje o losach świata MMA, bo na szczęście zastąpi go pochodzący z Surinamu potężny kicboxer Jairzinho Rozenstruik.

Dmitriy Sosnovskiy"Drodzy przyjaciele, rok kończy się jak zawsze przygodami, doznałem kolejnej kontuzji, bolało mnie ramię, musiałem je szybko przeszyć. Oczywiście to bardzo rozczarowujące, ponieważ jestem teraz w najlepszej formie w całej mojej karierze sportowej. Chcę podziękować ludziom, którzy są zawsze blisko i pomagają mi, jak mój przyjaciel i mentor Alexey Oleynik I oczywiście mój zespół, bliscy mi ludzie z klubu "Gor MMA". Wykonaliśmy świetną robotę, dzięki WAM, powrócę niedługo. Wkrótce rozpocznę trening!" - napisał Sosnowski prezentując solidne "usprawiedliwienie" czyli dokumentację fotograficzno - medyczną po operacji przeprowadzonej w drugiej połowie grudnia 2018.

Na razie bilans jego występów nie poraża kibiców a trzecie wycofanie się nie jest niczym budującycm w karierze Rosjanina, którego mentor i trener Alexey Oleinik pokonał tego samego Brazylijczyka we wcześniejszym pojedynku. Teraz była szansa na dublet ustrzelony przez mistrza (Oleinik) i ucznia (Sosnovskiy). Rosjanin zasłynął pokonaniem samego Alexandra Emelianenko , co jak na razie jest największym sukcesem w karierze.