free templates joomla

Yokkao Extreme 2013: Saenchai vs Diesellek Aoodonmuang

Saenchai vs DiesellekJuż 26 stycznia w w Mediolanie we Włoszech odbędzie się bardzo atrakcyjna impreza Muat Thai jaką jest gala Yokkao Extreme 2013. W karcie walk tradycyjnie pojawią się największe nazwiska tajskiego boksu i formuły K-1. Do szeregu pojedynków w Forum d'Assago dojdzie także jedna wewnętrzna tajska konfrontacja w wadze lekkopółśredniej słynnego Saenchai PKSaenchaimuaythaigym (256-46-2) i Dieselleka Aoodonmuanga (208-39, 52KO). Obaj to absolutny top tajskiego boksu i obaj są fighterami z wielkimi osiągnięciami.


Saenchai stracił ostatnio pas wagi lekkiej Lumpinee Stadium z Singdamem Kiatmoo9, ale natychmiast zrewanżował się mu na konkurencyjnym Rajadamnern. Tyle że nie był to pojedynek o jakiekolwiek trofeum. Diesellek z kolei 7-go grudnia uległ doświadczonemu Petboonchu FA Group a była to walka o wakujacy pas mistrza Tajlandii. Z decyzją sędziów w tym wypadku dość trudno się jednak zgodzić, co ilustruje poniższy pojedynek. Dodatkowo zarówno Diesellek jak i Saenchai mają ostatnio na koncie pokonanie francuskiego mistrza Lumpinee w wadze junior lekkiej, Damiena Alamosa.

Głównym wydarzeniam gali Yokkao Extreme 2013 ma być pojedynek Holendra Andy'ego Souwera z  Dzhabarem Askerovem z rosyjskiego Dagestanu. Poza nimi walczyć będą tacy fighterzy jak Aikpracha Meenayothin, Kem Sitsongpeenong, Sudsakorn Sor Klinmee, Jordan Watson, Ekapop Sor Klinmee, Houcine Bennoui.