free templates joomla

Omielańczuk i Barnatt poznali przeciwników na galę ACA 92 w Warszawie

ACA 92: Omielańczuk vs UmievOrganizacja Absolute Championship Akhmat, która zamierza 15-go lutego 2019 roku przeprowadzić na warszawskim Torwarze, galę ACA 92 Poland zaprezentowała w dniu wczorajszym nowe zestawienia, także to z udziałem polskiego zawodnika Daniela Omielańczuka (20-9-1 MMA, 1-1 ACA), który zmierzy się z Zelimkhanem Umievem (11-2 MMA, 5-1 ACA). Poniżej informacja prasowa organizatora:

Oto kolejne trzy mocne zestawienia na karcie walk ACA 92. Na lutowej gali w Warszawie zobaczymy dwa pojedynki w wadze ciężkiej i dwa w półciężkiej.

Omielańczuk vs Umiev
W 2018 roku Daniel Omielańczuk (20-9) zaprezentował się w klatce ACB dwukrotnie i tym sa-mym dopisał do swojego rekordu jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Zawodnik w ostatnim pojedynku MMA podczas ACB 89 musiał uznać wyższość rywala z Iranu. Decyzją sędziów przegrał pojedynek z Amirem Aliakbarim, uważanym za topowego zawodnika wagi ciężkiej na świecie. W lutym Omielańczuk z pewnością będzie chciał udowodnić włodarzom organizacji, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Czy możemy spodziewać się podobnej demolki, jak podczas ostatniej walki kickbokserskiej w wykonaniu zawodnika? Rywalem Polaka na lutowej gali ACA 92 w Warszawie będzie Zelimkhan Umiev (11-2). Zawodnik walcząc dla WFCA udowadniał, że potrafi szybko powalić przeciwnika mocnymi ciosami, ale dobrze czuje się też w parterze. Umiev aż 8 ze swoich 11 zwycięskich pojedynków kończył w pierwszej rundzie. To na pewno nie będzie nudny pojedynek w wadze ciężkiej.

Smoldarev vs Johnson
W kategorii ciężkiej zobaczymy jeszcze pojedynek zawodników z zagranicy. Denis Smoldarev (13-4) z Estonii zmierzy się z Amerykaninem, Tony Johnsonem (12-4). Tu również można spodziewać się emocjonującej walki. Aż 12 z 17 zawodowych pojedynków Estończyka kończyło się przed czasem, z czego aż 9 w pierwszej rundzie. Johnsona część fanów MMA może pamiętać z gal One FC czy Bellatora, a ostatnio WFCA. Ten zawodnik ustępował w klatce tylko światowej czołówce. W 2018 roku Amerykanin nie przegrał żadnej walki, dopisując do swojego rekordu jeden remis i jedno zwycięstwo.

Barnatt vs Gonzales
W kolejnym zestawieniu ACA 92, tym razem waga półciężka, dobrze znany polskim fanom MMA Luke Barnatt (14-6). Ten angielski zawodnik pewnie nie wspomina dobrze pojedynków z Pola-kami. Ostatnią walkę na ACB 88 przegrał z Karolem Celińskim, a wcześniej na ACB 54 został znokautowany przez Mameda Khalidova. Barnatt walcząc dla ACB aż trzy razy musiał uznać wyż-szość rywali, ale dopisał też do swojego rekordu dwa zwycięstwa. Na Torwarze jego przeciwnikiem będzie Jorge Gonzales (14-4), piekielnie mocny i szybki zawodnik z Meksyku. Wszystkie jego zawodowe pojedynki kończyły się najpóźniej w czwartej minucie walki! Zawodnik jest zdecydo-wanie na fali wznoszącej, bo od czerwca 2016 roku nie przegrał żadnej walki. Komu w tym poje-dynku będą sprzyjać polscy fani MMA?

Less show, more fighting
Wiemy już, że w walce wieczoru gali ACA 92 zobaczymy jednego z najmocniejszych polskich półciężkich. Karol Celiński (16-6-1) zawalczy o pas z obecnym mistrzem dywizji, Dovletdzhanem Yagshimuradovem (16-5-1). Zawodnik z Turkmenistanu wygrał sześć ostatnich pojedynków, w tym aż pięć zakończył przed czasem.

Oprócz Celińskiego i Omielańczuka, na gali ACA 92, kibice będą mogli zobaczyć także pojedynki Marcina Helda, Piotra Strusa i Aslambeka Saidova. Organizator zapowiada, że to nie koniec polskich nazwisk na karcie walk, gdzie zaplanowano aż 14 pojedynków z udziałem najmocniejszych zawodników z Polski i zagranicy. Tylko do 6 stycznia trwa przedsprzedaż biletów na galę ACA 92. Fani MMA mogą teraz zakupić bilety w promocyjnych cenach już od 60 zł. Szczegóły na eventim.pl

BILETY NA EVENTIM.PL -> http://bit.ly/BILETYACA92

KARTA WALK ACA 92

Walka wieczoru 93 kg
Karol Celiński (16-6) vs Dovletdzhan Yagshimuradov (16-5)

Karta główna
70 kg: Marcin Held (25-7) vs Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-2)
77 kg: Aslambek Saidov (22-5) vs Ciro Rodrigues (22-8)
84 kg: Piotr Strus (13-4) vs Ibragim Chuzhigaev (12-5)
+93 kg: Daniel Omielańczuk (20-9) vs Zelimkhan Umiev (11-2)
93 kg: Luke Barnatt (14-6) vs Jorge Gonzales (14-4)
+93 kg: Deniss Smoldarev (13-4) vs Tony Johnson (12-4)

źródło: informacja organizatora